Середа, 23 Червня, 2021

Дружина Анатолія Анатоліча натякнула на те, що як чоловік він немічний: “Навіть лампочку не може вкрутити”

Український шоумен Анатолій Анатоліч, безперечно, професіонал своєї справи, зате "чоловічі" справи по дому — зовсім не його стихія.

Анатолій Анатоліч є популярним радіо- і телеведучим, також він веде власний YouTube-канал “Зе Інтерв’юер”, в рамках якого бере інтерв’ю не тільки у зірок шоу-бізнесу, а й у інших цікавих людей. Крім того, герой нашої сьогоднішньої статті бере участь в інтелектуальній грі “Що? Де? Коли?” у збірній команді найкращих гравців України.

Поряд з успіхом в професії Анатолій зумів побудувати міцну сім’ю. Він одружений на прес-аташе Світлани Лободи Юлії Бойко, більш відомої по робочому імені Юла. Подружжя виховує двох дочок, Алісу і Лоліту, і готується до народження третьої дитини, стать якої поки що тримає в секреті.

Анатолій Анатоліч з дружиною та дітьми
Анатолій Анатоліч з дружиною та дітьми

З боку їх сім’я здається ідеальною, що підтвердилося і з новим спільним інтерв’ю пари в YouTube-шоу “Без комплексів” у Анни Олицької. В рамках цієї бесіди Юла зізналася, що практично відразу ж після знайомства з Анатолічем зрозуміла, що хотіла б вийти за такого чоловіка заміж, хоча по господарству він далеко майстер на всі руки:

“У нього взагалі з цим проблема. Він навіть лампочку не може вкрутити, для нього це дуже великий подвиг. У нас є дядя Саша, який може прийти, чоловік на годину. Він нам може зібрати стіл, як ось зараз, наприклад, пеленальний ми збирали, він може нам повкручувати лампи, щось поміняти, якийсь пилосос полагодити. Толя ніколи цього не робить, у нього головний принцип, говорить: “Я так не вмію. Ремісник заробляє ремеслом. Я цей час витрачу краще в ефірі, зароблю, заплачу людині”. Ну він в цьому правий, чого йому, якщо не подобається? Нехай не робить”.

Юла на інтерв'ю у Олицької
Юла на інтерв’ю у Олицької

За словами Юлії, єдине, що він робить — рубає дрова і розпалює камін, але це, як вона сказала, чисто естетичне задоволення. Сам шоумен сперечатися не став:

“Я краще цей час витрачу на щось більш ефективне, ніж буду займатися дурницями, в яких я не розбираюся”, — заявив Анатолій і додав, що його відповідальність по дому криється лише в одному — приносити гроші.

Анатолій Анатоліч на інтерв'ю у Олицької
Анатолій Анатоліч на інтерв’ю у Олицької

Поділіться статтею

24 червня - пам'ять святих апостолів Варфоломія і Варнави

Свято 24 червня 2021: день апостолів Варфоломія і Варнави – як правильно сьогодні молитися за здоров’я

У перший місяць літа ми відзначаємо день апостолів Варфоломія і Варнави. Дізнайтеся все про це свято.
Оля Цибульська

Оля Цибульська показала справжнє обличчя і підтвердила підозри про роман з Дзідзьо: “Моє нікуди не дінеться”

Оля Цибульська дала суперечливе інтерв'ю, яке проливає світло на деякі аспекти її життя.
Філіп Кіркоров

Як трапилося, що Філіп Кіркоров заборгував 130 мільйонів та ледь не втратив елітну квартиру у Латвії?

Філіп Кіркоров декілька років не міг вибратися із боргової ями. Деталі у статті.
Оксана Марченко

Мармур, елітні авто та курорти: розкішне життя влаштувала Оксана Марченко своєму сину з невісткою

10 жовтня 2020 року Оксана Марченко оженила свого єдиного сина Богдана. Подивіться, як живе новоспечена родина.

Популярне

Останні новини