Неділя, 20 Червня, 2021

Екс-чоловік Слави Камінської зізнався, що робить собі уколи краси: “Мені подобається, щоб все було ідеально”

Колишній чоловік Слави з "НеАнгелів" Едгар Камінський відкрито заявив, що робить собі уколи краси від зморшок та не встидається цього.

Едгар і Слава Камінські офіційно розлучилися в липні 2019 року, незважаючи на наявність двох спільних дітей. Пара виховує доньку Лауру та сина Леонарда. Зараз вони проводять порівно часу з мамою і з татом, тому проблеми з опікою не виникло. Ініціював розлучення пластичний хірург, який зізнався, що йому було складно в шлюбі зі співачкою через її постійні ревнощі.

Едгар і Слава Камінські з дітьми
Едгар і Слава Камінські з дітьми

Крім того, однією з регулярних причин сімейних конфліктів було бажання Слави змінити щось у своїй зовнішності — чи то форму носа, чи то губ, чи то грудей. За словами Едгара, зірка нав’язливо хотіла себе поліпшити, однак він був проти цього і постійно відмовляв їй, через що вони сильно лаялися.

Незважаючи на це, в новому інтерв’ю хірурга Славі Дьоміну він не став приховувати, що регулярно омолоджує обличчя, але не лягаючи під ніж, а за допомогою косметології:

“Я працюю з шкірою, періодично повторюю ін’єкції ботулінотоксину і так далі, щоб зморшок не було. Ось я перфекціоніст, мені подобається, щоб все було ідеально”.

Едгар Камінський
Едгар Камінський

Як розповів Камінський, такі уколи підходять не кожному — все залежить від анатомії:

“Є тип обличчя, будови м’язів, положення брови, повік і так далі, коли небажано це робити, тому що зовнішній вигляд погіршиться, або він буде не такий природний. Але якщо анатомія обличчя це дозволяє, то без проблем”.

Тоді Дьомін попросив гостя оцінити його анатомію, у відповідь на що той зробив йому комплімент: “У тебе правильна, гарна”.

Слава Дьомін
Слава Дьомін

Поділіться статтею

Леся Нікітюк

Вже не самотня Леся Нікітюк підтвердила, що збирається заміж за нового таємничого коханого: “Всі вже готові”

Леся Іванівна Нікітюк натякнула, що коханий в неї є і бажання вийти заміж також.
Михайло Заливако і Анна Богдан

Анна Богдан розповіла правду про стосунки з Михайлом Заливако: “Немає ніякого кохання, поцілунки награні”

Анна Богдан відповіла на саме популярне питання в мережі стосовно їхніх стосунків з Заливако.

Популярне

Останні новини