Старший син Христини Орбакайте не запросив зіркову матір та бабусю Аллу Пугачову на свій день народження

Нещодавно старший син Христини Орбакайте і онук Алли Пугачової Микита Пресняков відзначив 30-річчя, на яке не став запрошувати знаменитих родичок.

21 травня Микиті Преснякову виповнилося 30 років, на честь чого він закотив гучну тематичну вечірку у власному заміському будинку — подарунок від улюбленої бабусі Алли Борисівни. Всі гості були одягнені у відомих героїв аніме, однак серед них не виявилося нікого з зіркової рідні іменинника, крім молодшого брата Дені Байсарова.

Орбакайте і Примадонна не ображаються на Микиту, оскільки він пообіцяв їм влаштувати ще одне свято в колі сім’ї:

“Нам відразу сказали, що це буде чисто молодіжна тусовка. А ми, родичі, вже пізніше в сімейному колі відзначимо його свято. Ми так раніше часто робили, коли він був маленький. Наприклад, його п’ятиріччя ми поєднали з моїм 25-річчям “, — наводить слова Христини видання “Собеседник“.

Вечірка до дня народження Микити Преснякова
Вечірка до дня народження Микити Преснякова

Незважаючи на те що на святі сина співачка не була присутня, подарунок йому все ж зробила. Все банально просто — Орбакайте вручила спадкоємцю кругленьку суму:

“Що потрібно людям у віці Микити? Зрозуміло що — гроші. Я йому їх і подарувала, а він вже що захоче, те собі і купить”.

Алла Пугачова з онуком Микитою та донькою Христиною Орбакайте
Алла Пугачова з онуком Микитою та донькою Христиною Орбакайте

Свого первістка Христина народила від музиканта Володимира Преснякова, відносини з яким так і не привели до весілля. При цьому вони розлучилися мирно і до сих пір з теплом ставляться одне до одного.

Як не можна краще це підтверджує останній пост Преснякова в Інстаграмі — він зворушливо привітав мати свого первістка з 50-річчям:

“Дорога Христиночка! Сьогодні твій день. Я дуже радий цьому і тому, що ти колись з’явилася на світ! Адже через роки на світ з’явився наш незвичайний син! Дякую величезне тобі за нього. Дякую за нашу юність. Я думаю, що багато чого в житті визначено, це і є — доля. Ми повинні були зустрітися і втілити в реальність наші удачі та помилки і подарувати світу Нікітона. Вітаю тебе з першою крутою датою. Будь щаслива! З Днем народження!”, — написав Володимир.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Останні новини