Понеділок, 21 Червня, 2021

Дзідзьо проміняв екс-дружину на жінку вдвічі старшу за нього не заради багатств: “Гроші нічого не вирішують”

Михайло Хома та відома жінка, Яків вдів всі старша за нього. Що їх пов'язує і що з цього вийде?

Після скандального розлучення з дружиною Ярославою Притулою-Хомою Дзідзьо з головою поринув у роботу. Можна справедливо зауважити, що він буквально проміняв подружнє життя на кар’єру, адже зараз приходиться саме її розквіт. У 2021-у Михайло Хома зайнявся зйомками нового фільму “Де гроші?”. Який обіцяє бути не тільки цікавим та якісним, але й доволі сатиричним. Розповідь буде вестися навколо бідного піаніста, який влаштувався на роботу до заможної літньої жінки.

Дзідзьо та Ада Роговцева в одному ліжку

Нещодавно мережу розбурхала фотографія Дзідзьо, який знаходиться в одному ліжку з відомою акторкою Адою Роговцевою.

Дзідзьо та Ада Роговцева в кадрі.

Вона виконує роль бабусі, у домі якої знаходиться коштовнийклад. Бажаючих віднайти гроші багато, але головний герой Дзідзьо здається таки знайде його першим.

“Я нервую завжди перед початком роботи, але зараз особливо, тому що в моєму віці отримати таку велику роль у фільмі і працювати з Дзідзьо – це і відповідально, і цікаво, і радісно, ​​- говорить Ада Роговцева. – Я впевнена, що фільм вийде дуже смішним і добрим. Є такий вислів “гроші нічого не вирішують”, хоча насправді вирішують багато, але не всі. І найголовніше вони все-таки не вирішують і саме про це фільм “, — розповідає досвідчена акторка.

Нагадуємо, що близько 2 місяців тому стало відомо, що Ярослава Притула-Хома та Михайло Хома розлучаються після 20 років спільного життя. Причиною розриву стало небажання артиста мати дітей та безліч інших конфліктів, які починаюча співачка озвучила в останніх інтерв’ю. Користувачі мережі вважають, що не обійшлося без розлучниці Ольги Цибульської.

Поділіться статтею

Віктор Павлік і Катя Репяхова

Покинув чоловік? Молода дружина Віктора Павліка повідомила про погані новини, які дуже засмутили її

Катя Репяхова не змогла приховати від підписників свій розбитий вщент настрій і той факт, що на це є причина.
Оля Полякова

Що скаже коханий? Оля Полякова опинилася на руках імпозантного чоловіка і почала загравати на камеру

Суперблондинка не посоромилася та опинилася на руках в іншого чоловіка.

Популярне

Останні новини