Святослав Вакарчук розлучається з дружиною після 20 років спільного життя: “Наші з Лялею дороги розійшлися”

Святослав Вакарчук офіційно заявив про те, до розлучається з Лялею Фонарьовою.

Український співак Святослав Вакарчук — людина дуже закрита та обережна. Він ніколи не давав журналістам ображати свою родину і завжди ставив її окремо від публічності. Таким чином про те, як живе артист та які проблеми його хвилюють його фанати ніколи не знали. Так і про розлучення майже ніхто не здогадувався.

Святослав Вакарчук з дружиною
Святослав Вакарчук з дружиною

Нещодавно співак заявив про своє розлучення з дружиною Лялею Фонарьовою. Фонарьова і Вакарчук всі ці роки ретельно приховували своє особисте життя. Достовірно невідомо, одружена пара офіційно або вони проживали в цивільному шлюбі. Втім, усі ці роки Вакарчук виховував падчерку Діану і залишався зразковим сім’янином.

Розрив з Лялею

Співак запевнив, що вони з Лялею залишаться близькими людьми. Про це артист розповів на особистій сторінці в соціальній мережі Фейсбук. Він також висловив подяку вже екс-дружині за більш ніж двадцять спільно прожитих років і доньку Діану.

“Сталося так, що після більш ніж 20 років щасливого і насиченого радістю життя, наші з Лялею дороги розійшлися. <>Життя продовжується. Я сподіваюся, що воно подарує кожному з нас досить щасливих моментів”, – додав артист.

Подейкують, що причиною розриву стала нова пасія Вакарчука. Втім, достовірно невідомо, чи правдива ця інформація. Сподіваємося, що пара дійсно розійшлася мирно та полюбовно. Не хотілося б, щоб ще одне зіркове серце було розбито.

Нагадуємо, що у Святослава Вакарчука та Лялі Фонарьової  спільних дітей не було.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Останні новини