П’ятниця, 26 Лютого, 2021

Андрій Данилко святкує 47 день народження: маловідомі факти про артиста

2 жовтня Андрій Данилко святкує День народження. Добірка фактів про творця Вєрки Сердючки, які вас здивують.

2 жовтня свій 47 день народження святкує такий розкутий на сцені, і скромний у житті український артист Андрій Данилко. Крім популярного образу Вєрки Сердючки, Андрій відомий як продюсер, композитор, шоумен, суддя вокальних шоу.

Вєрка Сердючка
Вєрка Сердючка

Андрій мало розказує про себе, тим часом його життя до популярності було дуже цікавим і незвичним. Найцікавіші маловідомі факти з життя знаменитості читайте далі в матеріалі.

  • Своє сценічне ім’я артист не придумав. Сердюк – це прізвище однокласниці артиста,  яку Данилко в школі пообіцяв прославити.
  • Хлопець ріс без батька, сім’я жила бідно, матері довелося багато працювати. Тому у Андрія з’явилася незвична розвага – вони з подругою влаштовували похорони щурам.
  • До стрімкої кар’єри в шоу-бізнесі, на початку 90-х Андрій працював в газеті “Комсомолець Полтавщини” позаштатним кореспондентом.
  • До того, як стати народною зіркою, Данилко їздив з виступами на різноманітні фестивалі. Так як грошей в нього не було, Андрій здавав пляшки, щоб могти купити квитки на потяг чи автобус.
  • В шкільні роки Данилко мріяв стати єпископом, однак зараз називає себе далекою від релігії людиною.
  • Артист навчався в Київському естрадно-цирковому училищі, але так і не закінчив його. Майбутнього кумира мільйонів відрахували, тому що не бачили в ньому перспектив. Це не завадило Данилкові здобути популярність в образі провідниці Вєрки Сердючки і навіть зайняти 2 місце в пісенному конкурсі «Євробачення».
  • За рекламу жуйки Dirol Данилко удостоївся нагороди “Чорна Жемчужина”.
  • Особисте життя зірки залишається загадкою. Данилко жодного разу не був одружений, але йому приписують роман з Інною Білоконь, яка виконує роль мами Вєрки Сердючки.
  • Данилкові важко відмовляти людям. Як розповів артист, якось на Хрещатику до нього підійшов фанат і запросив в кіно. Андрій не відмовив, навіть потім сходив з шанувальником до кафе.

Поділіться статтею

Українські зірки

Оля Фреймут, Катя Осадча та інші знаменитості, за яких не червоніють свекрухи: хто з зірок добра господиня

Чи можна бути зіркою та займатися хатніми справами? Виявляється, так! Дивіться у нашому топі у кого це вдається з легкістю.
Легендарні зірки

Вітас, Слава Камінська, Ніна Матвієнко та Оля Полякова: зірки, які продемонстрували космічний голос на сцені

Талант - головна запорука успіху на сцені, хто б там що не говорив! Дізнайтеся, яким діапазоном володіють знаменитості.
Леся Нікітюк

Леся Нікітюк вперше заговорила про свою свекруху та показала, чим збирається честувати: справжня господиня

Леся Нікітюк ще в інтерв'ю Дмитру Гордону нещодавно жалілася, що не має пари, а сьогодні вже показала, чим збирається вражати свекруху. Подробиці далі.
Мами зірок, які залишилися у селі, поки їх діти живуть у розкоші

Вони живуть у розкоші, а їх мами залишилися жити в бідноті: Олег Винник, Віктор Павлік, Ані Лорак та інші

З якої причини багаті знаменитості полишили своїх матерів у селі та злиднях?

Популярне

Останні новини