Лариса Доліна повідомила, що підхопила небезпечний вірус: зірка лишається на ізоляції без нагляду лікарів

Лариса Доліна поскаржилася на погане самопочуття та розповіла, який вірус підкосив її здоров'я.

Лариса Доліна – легенда сцени. Зараз зірка хоч активно і не гастролює, проте, часто бере участь у телевізійних та інтернет-програмах. Також займається співачка викладанням вокалу.

Лариса Доліна після кардинального омолодження
Лариса Доліна

Артистка також стежить за своїм іміджем: дотримується дієтичного харчування, стежить за трендами. Та хвороба підкосила здоров’я 65-річної Лариси Доліної.

Не встояла перед вірусом

Пандемія, що охопила світ у 2019 році досі не оминула жодну країну. Вже розпочалася хвиля вакцинацій, але все одно люди продовжують хворіти, адже ковід мутує, а організм лишається вразливим перед ним.

Росія зараз на порозі нової хвилі захворюваності. Річ у тім, що через низький рівень проведення щеплень, більшість населення лишається у групі ризику. Ходили навіть чутки, що Москву та Санкт-Петербург будуть закривати. Втім, досі карантин не оголосили.

Поскаржилася на здоров’я і Лариса Доліна. За свідченням онлайн-видання “СтарХит“, зацікавилася публіка станом зірки після того, як співачка не прийшла на держіспит у Московському державному інституті культури, а спілкувалася зі студентами онлайн.

Лариса Доліна

Близькі співачки стверджують, що її не госпіталізували, адже форма захворювання не тяжка. Відомо, що у Лариси піднялася температура, а ще вона не чує запахів.

Прогнози позитивні, а сама Доліна знаходиться на лікарняному вдома. Єдине, що доведеться мінімум півмісяця утримуватися від відвідування публічних заходів.

Нагадаємо, цього року легенда радянської естради схудла на кілька розмірів та омолодила обличчя.

Схожі статті

23-річна дружина Остапчука натякнула йому на значну різницю у віці: “Вова, припини себе поводити як дід”

Романтичні стосунки зі значно молодшою дівчиною для чоловіків часто закінчуються розчаруванням. Відомий шоумен Володимир Остапчук також зміг перевірити, як впливає на пару різниця у віці.

Сніданки, які не куштував би Володимир Ярославський: Ірина Пруднікова чесно про участь в “МастерШеф-13”

Учасниця "МастерШеф-13" Ірина Пруднікова розвіяла популярний стереотип про кулінарні шоу. Телекамери часто не передають реальність, яка відбувається на знімальному майданчику, а тим паче поза ним.