Кохання було не таким вже й легендарним: чоловік Софії Ротару влаштовував скандали та сцени ревнощів

Виявляється у Софії Ротару та Анатолієм Євдокименко бували й темні часи у стосунках.

Чоловік співачки Софії Ротару, керівник ансамблю “Червона рута” Анатолій Євдокименко, влаштував сцени ревнощів через подарунки, які робили його дружині.

Розірвав на шматки

Софія Ротару з чоловіком
Софія Ротару з чоловіком

Нещодавно Валерій Дайнеко став гостем передачі “Судьба человека”, де відверто розповів ведучому Борису Корчевнікову про свої стосунки з Ротару. За словами артиста, в той час дуже багато відчували теплі почуття до Софії Михайлівні – в цю яскраву і красиву жінку складно було не закохатися. Як правило, згадує Дайнеко, співачка ігнорувала прояви уваги своїх численних шанувальників, адже вона була заміжня. Хоча музикант переконаний, що він Ротару теж сильно подобався.

Софія Ротару - сувора бабуся
Софія Ротару 

Відомий музикант, який починав свою кар’єру саме в музичному колективі Ротару, розповів про один епізод. За словами Дайнеко, він відчував до артистки велику симпатію і одного разу подарував їй написаний ним портрет. Ось тільки чоловік Софії Михайлівни цей презент не оцінив.

“Коротше, він розірвав картину на шматки. Софію Михайлівну любили всі! Її дійсно любили як артистку, і я не залишився в стороні. Необов’язково було рвати малюнок. Можна було посваритися, але рвати роботу художника …”, – обурився музикант.

Ставалися й інші випадки, коли Валерій мучився від “любовного трикутника”.

“Діти запросили на концерт, присвячений 20-річчю концертної діяльності Софії Михайлівни. Я був зі співачкою, в яку теж був закоханий. А вона вийшла в зал, подивилася на нас, блиснула так очима! Молдавські ревнощі!”, – згадує Дайнеко.

Через деякий час такий стан справ перестало влаштовувати музиканта – він просто втомився мучитися від нерозділеного кохання. Цікаво, що наостанок Євдокименко влаштував Валерію Сергійовичу ще одну сцену ревнощів, приїхавши в аеропорт.

Поділіться статтею

Влад Яма і Наталія Могилевська

“Найкраща пара”: Влад Яма не стримав своїх почуттів до Наталі Могилевської, які приховував роками

0
Відомий український хореограф Влад Яма публічно звернувся до поп-діви вітчизняної естради Наталії Могилевської, не стримуючи почуттів.
Олександр Педан та Ольга Фреймут

“Роман” Ольги Фреймут та Олександра Педана: що насправді було між зірками, окрім поцілунків і дивних натяків

Зо насправді відбувалося між партнерами по телепрограммі Олею Фреймут та Олександром Педаном?
Ксенія Мішина

Після розставання з Еллертом Ксенії Мішиній знадобилася допомога лікарів: “Нічого не можу робити”

0
Відома українська акторка і головна героїня першого сезону романтичного реаліті "Холостячка" Ксенія Мішина повідомила про чергову біду в своєму житті.
Анна Богдан і Михайло Заливако

Переможниця “Холостяка-11” Анна Богдан розкрила правду про стосунки з Михайлом Заливако: “Просто живемо”

0
Переможниця 11 сезону реаліті-шоу "Холостяк" Анна Богдан розповіла, як складаються її стосунки з Михайлом Заливако через кілька місяців разом.

Популярне

Останні новини