Розкішна нерухомість і круті автомобілі: що ділитимуть донька Володимира Меньшова та його позашлюбний син?

Після смерті батька у Юлії Меньшової є шанс втратити велику частку спадку.

Вранці 5 липня стало відомо про смерть великого режисера Володимира Меньшова. Він пішов з життя у віці 81-го року через наслідки коронавірусу, залишивши після себе значну спадщину.

Потенційні проблеми, які принесе спадок Меньшова

Володимир Меньшов
Володимир Меньшов

У знаменитого режисера залишилися дружина Віра Алентова, дочка Юлія Меньшова і двоє онуків – Андрій і Таїсія. Кілька років тому стало відомо про існування позашлюбного сина Володимира Валентиновича від Людмили Туєв. Колись жінка приховала свою вагітність від режисера, а потім раптом вирішила розповісти про наявність сина.

Родина Володимирович Меньшова.

Мати забороняла маленькому Саші знайомитися зі знаменитим батьком, при народженні дала йому вигадане ім’я по батькові – Олександрович, і навіть коли він виріс, не дозволила Володимиру Меньшову побачити сина. За деякою інформацією, Олександр Туєв тепер живе в Підмосков’ї, працює у Федеральній міграційній службі.

Знати свого справжнього батька він ніколи не бажав і з журналістами на цю тему не спілкувався. Тому на спадщину режисера він навряд чи захоче претендувати, вважають прихильники Меньшова. А ділити, за словами деяких джерел, є що.

У 1981 році Володимир Меньшов отримав “Оскар” за фільм “Москва сльозам не вірить”, до якого додавалася трикімнатна квартира в новому тоді районі столиці – Олімпійському селищі. Пізніше Меньшов разом з дружиною перебрався в центр Москви, купивши квартиру на 3-й Тверській-Ямській вулиці. Зараз ця нерухомість оцінюється в 50 мільйонів рублів. Також режисерові належала і розкішна дача поблизу села Ігнатово Дмитровського району Московської області. У будинку є камін, територія величезна, неподалік озеро і ліс.

Поділіться статтею

Відомі подружні пари з великою різницею у віці

Камалія і Захур, Комаров і Кучеренко та інші: українські зіркові пари з великою різницею у віці

0
Досі в суспільстві засуджуються пари з великою різницею у віці, але щирі почуття набагато важливіші за цифри в паспорті.
Євген Огір і Тіна Кароль

Астролог вирахував формулу душі Тіни Кароль та вказав, які енергії поп-діви не дали жити Євгену Огіру

Традиція дізнаватися майбутнє за зірками бере свій початок у Древній Індії. Навіть зараз серед багатьох відомих людей заведено консультуватися з астрологами.
Наташа Корольова

Наташа Корольова “вкрала” огірки у сусіда: пробралася в чужу теплицю, але камеру вимкнути забула (ФОТО)

0
Популярна співачка Наташа Корольова похвалилася великим урожаєм огірків. Щоправда, не своїм, а сусідським.
Оля Полякова

Оля Полякова вперше показала свого вітчима, який замінив їй рідного батька: що відомо про чоловіка

0
Відома українська співачка Оля Полякова зворушливо привітала свою маму з 60-річним ювілеєм та показала її на фото разом з вітчимом.

Популярне

Останні новини