Діана Гурцька, Євгенія Власова та ще 3 зірки, яким помилково діагностували рак: “Кінець був близько”

Лікарська помилка може дорого обійтися. Жертвами неправильних рішень можуть стати навіть зірки.

Діагноз “онкологія” для багатьох звучить, як вирок. Уявіть, яке полегшення отримує людина, яка чує у клініці, що насправді з її здоров’ям все гаразд. Редакція “Сенсація” дізналася про зірок, яким помилково поставили страшний діагноз. Деяким навіть довелося пройти курс хіміотерапії.

Євгенія Власова

Зірка у 2010 році розпочала нелегкий шлях операцій та боротьби з хворобою. Лікарі цілим консиліумом призначили їй тяжку хіміотерапію. Та, на щастя, онкології у Євгенії не було, а свій досвід вона і не хоче згадувати.

Євгенія Власова
Євгенія Власова

Надія Кадишева

Співачці двічі ставили діагноз “рак” і всі два рази лікарі помилялися.

“Мені хотілося лягти, закрити очі і тихо померти. Я була впевнена, що кінець близький, подумки попрощалася з Сашею, Грошей, зі сценою”, – згадує Кадишева в інтерв’ю виданню “Домашний очаг”

Надія Кадишева
Надія Кадишева

Діана Гурцька

Немало випробувань випало на долю Діани. Співачка, яка слабо бачить, у молодому віці дізналася, що у неї рак матки. Все, про що думала тоді артистка, як лишиться її син без матері. На щастя, лікарі помилилися.

Діана Гурцька

Володимир Долінський

Заслуженому артисту після здачі аналізів діагностували рак простати. Чоловік зневірився та почав навіть готуватися до смерті. Згодом виявилося, що лікарі помилилися.

Володимир Долінський

Келлі Кларксон

Не тільки вітчизняні, а й закордонні лікарі можуть помилятися. Артистка Келлі Кларксон розповіла про своє горе прямо на церемонії “Греммі” у 2006 році. Коли поїхала в лікарню, виявилося, що її аналізи просто переплутали. Онкології не було.

Келлі Кларксон

 

 

Поділіться статтею

Ані Лорак і Мурат Налчаджиоглу

Екс-чоловік Ані Лорак не зміг жити без дружини і знайшов собі її двійника: мініатюрна брюнетка – копія зірки

0
Колишній чоловік Ані Лорак після розлучення зі співачкою знайшов собі нову обраницю, яка вражає зовнішньою схожістю з Кароліною.
Тіна Кароль, Євген Огір та крихітний Веніамін

Як Тіна Кароль впоралась з маленьким сином після смерті Огіра? Штат няньок, прислуги, власний літак та інше

Тіна Кароль ніколи не була особливо близькою з батьками і не просила в них допомоги з дитиною. Тож як вона впоралася після смерті чоловіка з хлопчиком?
Відомі подружні пари з великою різницею у віці

Камалія і Захур, Комаров і Кучеренко та інші: українські зіркові пари з великою різницею у віці

0
Досі в суспільстві засуджуються пари з великою різницею у віці, але щирі почуття набагато важливіші за цифри в паспорті.
Євген Огір і Тіна Кароль

Астролог вирахував формулу душі Тіни Кароль та вказав, які енергії поп-діви не дали жити Євгену Огіру

Традиція дізнаватися майбутнє за зірками бере свій початок у Древній Індії. Навіть зараз серед багатьох відомих людей заведено консультуватися з астрологами.

Популярне

Останні новини