Чому від Андрія Джеджули йдуть жінки: що відомо про конфлікти шоумена з Сантою Дімопулос та Юлією Леус

Відомий український актор і шоумен Андрій Джеджула регулярно опиняється в центрі скандалів, пов'язаних з його дружинами.

Андрій Джеджула – вельми обговорювана особистість в медіа-просторі. Не в останню чергу саме через його бурхливе особисте життя. З екс-солісткою групи “ВІА Гра” Сантою Дімопулос герой статті в офіційному шлюбі не перебував, але три роки прожив разом, а результатом їхніх стосунків стало народження сина Даніеля.

Санта Діпомулос і Андрій Джеджула з сином
Санта Діпомулос і Андрій Джеджула з сином

Через пару років після розставання між Сантою та Андрієм розгорівся скандал. Шоумен стверджував, що співачка забороняла йому бачитися з дитиною. Щоб відновити справедливість, він був змушений судитися, тоді ж на нього накинулися троє невідомих чоловіків. Опинившись в реанімації, Джеджула звинуватив у тому, що сталося колишню. У відповідь на це Дімопулос порадила йому звернутися до психіатра, якщо він вважає, що вона на таке здатна.

Також екс-віагрянка прямо говорила про те, що Андрій проявляв агресію за часів їхнього спільного життя:

“З ним важко спілкуватися, він дуже агресивний. Це стосується не тільки мене, а й дитини”, – наводить слова зірки ТСН.

Пізніше їм все ж вдалося налагодити відносини заради сина.

Санта Дімопулос і Андрій Джеджула
Санта Дімопулос і Андрій Джеджула

З Юлією Леус Джеджула теж не зміг побудувати міцну сім’ю. Вперше вони зіграли весілля в 2017 році, але вже в серпні 2019-го подружжя розлучилося, хоча на цьому їх історія не закінчилася, адже в тому ж році 31 грудня пара одружилася вдруге.

Юлія Леус та Андрій Джеджула
Юлія Леус та Андрій Джеджула

У лютому 2021-го у них народилася дочка Адель, проте ще до її народження Юлія звинувачувала Андрія в тому, що з його вини потрапила до лікарні через сильний стрес і велику ймовірність викидня. Потім жінка неодноразово стверджувала, що шоумен дозволяв собі підіймати руку на неї. Незважаючи на це, ставши батьками, Леус і Джеджула продовжили жити під одним дахом. Втім, нещодавно це змінилося – Юлія з’їхала і забрала з собою доньку. Після цього ведучий нарешті перервав мовчання і виклав своє бачення ситуації.

За словами Андрія, він робив для дружини все – готував, прибирав, забезпечував, вислуховуючи постійні образи, а маніпулятор в їхній родині вона:

“Юля – рвач, жінка, яка навчилася виживати, але не за рахунок своїх професійних навичок і вмінь, а за рахунок таких дурнів, як я!”.

Андрій Джеджула заявив про зникнення дружини та дочки
Андрій Джеджула та Юлія Леус з новонародженою дочкою

У своєму довгому повідомленні Джеджула і про Санту згадав:

“Випади моєї колишньої, мовляв, він зупинився в розвитку, погано впливає на сина. Про мій розвиток раптом заговорила людина, результати сесій якої в універі прямо залежали від моїх знань! Вже дуже не хотілося б нагадувати! І дуже рекомендую утриматися від звинувачень в поганому впливі на сина! Мені теж при бажанні знайдеться що відповісти!”.

Леус в боргу не залишилася і спочатку опублікувала у себе в Інстаграмі відео, на якому Джеджула стоїть перед іконами на кухні і дивно молиться, розмахуючи руками, після чого показала своє обличчя з синцями – нібито, це справа рук Андрія.

На першому кадрі Андрій Джеджула дивно молиться, на другому Юлія Леус демонструє синці на обличчі, фото взяті з її Інстаграму
На першому кадрі Андрій Джеджула дивно молиться, на другому Юлія Леус демонструє синці на обличчі, фото взяті з її Інстаграму

Однак незабаром ці пости Юлія видалила, пояснюючи це тим, що не хоче опускатися до рівня чоловіка.

Поділіться статтею

Леся Нікітюк

Незаміжня Леся Нікітюк вже невдоволена увагою чоловіків: “Ноги волохаті”. Чому не догодив залицяльник?

34-річна Леся Нікітюк не раз казала, що хоче стати сімейною жінкою. Та свій сильний незалежний характер ведуча не може стримати.
Настя Каменських

Стали відомі учасники концерту до Дня Незалежності на НСК “Олімпійський”: Настю Каменських не покликали

Цього року Україна святкує 30 років своєї незалежності. Дізнайтеся, хто буде вітати нас на урочистому концерті.
Алла Мазур

Стало відомо, ким насправді є брат Алли Мазур: телеведуча довго не наважувалася розповісти про нього

Алла Мазур - дуже скритна особа українського шоу-бізнесу та навіть їй не вдалося приховати своєї рідні.
Ніна Матвієнко

Про доньку Ніни Матвієнко знаємо, а ким стали та як виглядають її сини: справжніх козаків зростила

Ніна Матвієнко має трьох дітей. Якщо за життям її доньки стежить вся Україна, то про синів маловідомо.

Популярне

Останні новини