Як виглядає дочка Ольги Сумької та Віталія Борисюка, яка живе в тіні старшої сестри Тоні: чорноброва красуня

Відома українська акторка Ольга Сумська мама двох прекрасних доньок, які пішли по її стопах і продовжили акторську династію сімейства.

Про старшу дочку Ольги Сумської відомо багато, адже вона вже встигла отримати кілька значущих ролей в кіно і засвітилася на великих екранах. Антоніна Паперна – успішна акторка російського кінематографа, яка, до того ж, неймовірно схожа на свою знамениту мати, про що регулярно пишуть шанувальники в мережі.

Ольга Сумська і Антоніна Паперна
Ольга Сумська і Антоніна Паперна

Втім, молодшою спадкоємицею Ольга теж може пишатися і, ймовірно, скоро український шоу-бізнес поповниться ще однією починаючою зіркою. У другому шлюбі Сумської з актором Віталієм Борисюком народилася дівчинка Аня. Вона успадкувала від батьків найкращі риси і виросла неймовірною красунею. Зараз дівчині 19, вона вчиться в університеті театру, кіно і телебачення імені Карпенка-Карого та освоює акторську професію.

Ольга Сумська і Віталій Борисюк з дочкою Анною
Ольга Сумська і Віталій Борисюк з дочкою Анною

Якщо у світ з батьками Анна виходила часто, то інтерв’ю почала давати зовсім недавно. Так, в програмі “Зірковий шлях” вона зізналася, що в школі була об’єктом глузувань і знущань, причому не тільки з боку однокласників, а й з боку вчителів.

Про все це Аня розповіла Ользі і Віталію лише після випуску, тому що не хотіла, щоб вони втручалися в ситуацію. На щастя, буллінг не зломив дівчинку, а навпаки дав їй поштовх для розвитку.

Ольга Сумська та Анна Борисюк
Ольга Сумська та Анна Борисюк

Сама Сумська описує молодшу дочку Анну так – вона володіє своєю особливою харизмою, але занадто самокритична, тому вони з Борисюком підтримують її у всіх починаннях:

“Я завжди їй кажу більше вірити в себе, щоб вона змогла підняти самооцінку”.

Поділіться статтею

Серьога та Дмитро Монатік

Репер Серьога розповів, чому ніколи не зможе пробачити Монатіка: користолюбство в шоу-бізнесі не знає меж

Серьога не був багатослівним у розмові щодо Монатіка. Але свою позицію пояснив чітко.
Тіна Кароль

(Фото) Тіна Кароль показала нові обручки та вбралася у біле: невже змогла відпустити Євгена Огіра?

Тіна Кароль у молодому віці стала вдовою та як зараз складається особисте життя зірки? Похизувалася нещодавно весільною сукенкою.
Михайло Поплавський

Михайло Поплавський вперше наважився розповісти про свого батька та присвятив йому пісню: ким був чоловік

Михайло Поплавський випустив нову пісню присвячену батьку та розповів про того, хто виховував його у дитинстві.

Популярне

Останні новини