Влад Яма скоро перестане бути зіркою і втратить місце на телебаченні? Відомому хореографу знайшли заміну

Влад Яма, можливо, більше не буде ключовою фігурою в танцювальній сфері шоу-бізнесу.

Влад Яма став справжньою зіркою завдяки участі у першому сезоні “Танці з зірками”. Вибуховий дует з Наталкою Могилевською приніс йому славу та визнання. Згодом він посів суддівське крісло не тільки у шоу, у якому раніше приймав участь, як звичайний танцівник, але й у популярному проекті  “Танцюють всі”. З тих пір склалося враження, що телевізійна кар’єра Влада стояла на місці багато років. Втім, зараз в нього є реальний шанс залишитися ні з чим.

Реальний конкурент Влада Ями

Серед переможців танцювального шоу числиться і Макс Леона, який будує грандіозні плани на кар’єру зіркового хореографа.  Нещодавно журналісти каналу “1+1” поцікавилися, чи  планує Макс Леонов зайняти місце судді Влада Ями в “Танцях із зірками”? З’ясувалося, що плекає такі надії:

Макс Леонов з партнеркою по паркету Сантою Дімопулос.

“У мене довгий час над робочим столом висів плакат Влада Ями з його підписом. Це був період, коли він танцював з Наталею Могилевською. Знайомі Влада запросили його до нас в зал, я десь вихопив плакат і підійшов до нього з ручкою, щоб той розписався. Для мене Влад і друг, і приклад, і конкурент. Тому що я теж планую сісти в суддівське крісло “Танців з зірками”

Втім, Влад Яма залишиться проект інфронтмент шоу “Твій день”. Зараз ведучий працює з Русланою Писанкою та Іриною Ванниковою. Чим, на даний момент це єдиний проект, де Влад Яма є затвердженим. Сподіватимемося, що Макс та Влад посядуть суддівські крісла, які знаходяться поруч, і не будуть боротися за одне й те саме місце.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини