Як живе фан-клуб Олега Винника: активні жінки, які люблять виступи і ненавидять, коли їх кличуть “вовчицями”

В Олега Винника прихильники настільки активні, що заснували справжній фан-клуб, який не пропускає концертів артиста та всіляко його підтримує.

“Многосчастьевск”. Так називається фан-клуб Олега Винника. Звучить, як назва міста і “містян” у ньому майже 50 тисяч. Прихильниці співака мають власну спільноту у фейсбуці та за можливості не пропускають концертів артиста.

Фан-клуб Олега Винника

Виданню Reporters деякі прихильниці навіть дали інтерв’ю. Виявляється, хобі у жінок – затратне. Часто на концерти доводиться їхати навіть не одним видом транспорту, а деякі ризикують та йдуть пішки на виступ улюбленого артиста.

Та справжнє життя кипить у соціальних мережах: фанатки присвячують вірші, публікації Олегу, обговорюють ідеї для подарунків співаку та разом втілюють їх у життя. Багато хто знаходить у клубі відраду та відволікається від життєвих проблем. Є також чоловіки-фанати Винника. Багатьом “Многосчастьевск” допомагає відчувати себе потрібними та реалізованими.

Чому ображаються на прізвисько “вовчиці”?

Фан-клуб Олега Винника

Пісня “Вовчиця” з’явилася у медійному просторі у 2013 році і 3 тижні трималася у топі. Станом на січень 2019, відео входить до ТОП-50 найпопулярніших україномовних пісень на YouTube.

Композицію пов’язують далеко не з радісними подіями та не вважають її гімном жіночій силі. Виявляється, Олег оспівує долю вдови. Прихильниці кажуть, що їм стає ніяково, коли від молодих дівчат чують, що ті називають себе “вовчицями”. Нікому не бажають відчути такої долі.

Цікаво, що багато “атошників” слухають також цю композицію, адже Олег Винник дуже чуттєво вникає в емоції.

 

Поділіться статтею

Ані Лорак і Мурат Налчаджиоглу

Екс-чоловік Ані Лорак не зміг жити без дружини і знайшов собі її двійника: мініатюрна брюнетка – копія зірки

0
Колишній чоловік Ані Лорак після розлучення зі співачкою знайшов собі нову обраницю, яка вражає зовнішньою схожістю з Кароліною.
Тіна Кароль, Євген Огір та крихітний Веніамін

Як Тіна Кароль впоралась з маленьким сином після смерті Огіра? Штат няньок, прислуги, власний літак та інше

Тіна Кароль ніколи не була особливо близькою з батьками і не просила в них допомоги з дитиною. Тож як вона впоралася після смерті чоловіка з хлопчиком?
Відомі подружні пари з великою різницею у віці

Камалія і Захур, Комаров і Кучеренко та інші: українські зіркові пари з великою різницею у віці

0
Досі в суспільстві засуджуються пари з великою різницею у віці, але щирі почуття набагато важливіші за цифри в паспорті.
Євген Огір і Тіна Кароль

Астролог вирахував формулу душі Тіни Кароль та вказав, які енергії поп-діви не дали жити Євгену Огіру

Традиція дізнаватися майбутнє за зірками бере свій початок у Древній Індії. Навіть зараз серед багатьох відомих людей заведено консультуватися з астрологами.

Популярне

Останні новини