Аллі Пугачовій байдуже на смерть екс-чоловіка Стефановича, який зробив її зіркою: “Змушував мене худнути!”

Від Алли Борисівни чекали сліз та душевних слів, яких вона, на подив фанатів, яких вона для них пошкодувала.

Відомий російський кінорежисер Олександр Стефанович, який помер від коронавірусу 13 липня, був другим чоловіком Алли Пугачової. Він так і не встиг налагодити стосунки зі своєю колишньою дружиною за життя. Після розлучення він доволі часто розповідав про стосунки зі співачкою, яку зробив справжньою зіркою.

Справжня причина розлучення

Алла Пугачова з другим чоловіком Олександром Стефановичем

Якось Олександр зізнався, чому вони розлучилися. За часів їхнього подружнього життя Стефанович зайнявся її сценічним образом.

“Тому весь час примушував Аллу працювати над собою. Коли ми познайомилися, їй було 26 років, а коли розлучилися, було 30. Вона була в такому розквіті своєму жіночому. У когось конституція така, як у Соні Ротару, а хтось повинен тримати себе в формі. Коли Алла кидала палити, у неї починала збільшуватися вага. Це особливість організму така. Вона з цим боролася”, — розповідав сам режисер.

Коли ж подружжя знову опинилися в РАГСі, але вже для того, щоб розлучитися, суддя дала час на роздуми, зазначивши, що для розірвання шлюбу потрібні дуже серйозні підстави.

“Алла тоді розлютилася:” Які підстави? Він наді мною знущався! Він мене худнути змушував”, — процитував колишню Стефанович.

Втім, спільне минуле не змусило Аллу Пугачову переступити через себе та сказати декілька слів про покійного. Примадонна проігнорувала трагедію.

Алла Пугачова та Олександр Стефанович
Алла Пугачова та Олександр Стефанович

До речі, після численних інтерв’ю Стефановича сама Алла Борисівна якось натякнула, що її черговий колишній чоловік помітно перебільшує своє значення в її кар’єрі.

Поділіться статтею

Олександр Еллерт та Ксенія Мішина

Без Мішиної поруч не сумує: Еллерт після розставання з Холостячкою показав дівчину, яка будить його вранці

0
Переможець романтичного реаліті-шоу "Холостячка" Олександр Еллерт після розставання з Ксенією Мішиною показав, хто тепер будить його вранці.
Архангел Гавриїл

Свято 26 липня 2021 року: церква вшановує пам’ять архангела Гавриїла – права рука Бога, яка несе нам звістку

Архангел Гавриїл є однією з найбільш важливих постатей. Він - несе звістки від Господа та допомагає йому.

Популярне

Останні новини