Переконаний холостяк Єгор Гордєєв знайшов своє кохання? Зірка помічений на спільному відпочинку з колегою

Єгор Гордєєв надає перевагу самітництву та чи насправді це так?

Єгор Гордєєв ніколи не приховував того факту, що занадто зайнятий на роботі для того, щоб будувати особисті стосунки з жінками. Телеведучий заявляє, що обирає короткі історії і не бажає будувати довготривалі відносини. Однак, у його житті були романи, а якщо розібратися, то й можливості перебувати у здорових стосунках також є. Наприклад, якщо вдвох з коханою працювати на одному каналі. Цей досвід вже пережили Катя Осадча з Юрієм Горбуновим.

Єгор Гордєєв на відпочинку з колегою

Скріншоти сторінки Єгора Гордєєва.

Єгор Гордєєв виступає на телебаченні не тільки в ролі телеведучого, але й у якості продюсера. Так, він наразі зайнятий розвитком проекту “Твій день”, керівництво яким ділить з продюсеркою “Сніданку з 1+1” Юлією Жмакіною. Нещодавно на особистій сторінці телеведучого в соціальній мережі Instagram з’явилася фотографія пейзажу, імовірно з лиману або Дніпра. Таким самим фото поділилася і Юлія. Світлина була зроблена на заході сонця.

А на ранок Жмакіна поділилася іншим фото, яке більше нагадує вид на море та пляж. Чи знаходяться Єгор та Юлія у стосунках, які перетинають робочий характер невідомо. Можливо колеги були вимушені подорожувати через справи, або є хорошими друзями, адже у них велика різниця у віці. Продюсери вимушені проводити багато часу разом, тому не буде дивно, якщо згодом ми дізнаємося, що про ніжну дружбу, наприклад.

Так як Юлія завжди залишається поза камерами, про неї не багато інформації в мережі. Відомо, що в неї є дорослий 27-річний син. Так чи інакше, ми сподіваємося, що обидва продюсери добре відпочили.

Поділіться статтею

Михайло Поплавський

Михайло Поплавський вперше вийшов в люди з родиною сина: похизувався красою невістки та змужнілим онуком

Михайло Поплавський вже став дідусем. Онуком дуже пишається, а ще більше сином, якому навіть присвятив пісню.
Михайло Заливако та Анна Богдан

Переможниця “Холостяка-11” Анна Богдан показала головних чоловіків свого життя: Заливако серед них немає

0
Обраниця "Холостяка-11" Михайла Заливако Анна Богдан відкрилася шанувальникам з іншого боку і показала чоловіків, які займають особливе місце в її серці.
Ксенія Мішина та Євген Кот

Одружений Євген Кот публічно осипав Ксенію Мішину компліментами: “Яка гарна” – не забув, як танцювали в парі

Ксенія Мішина покинула Олександра Еллерта. Та часу думати про розрив немає, адже вона тепер зірка нового шоу, в якому сидить поруч зі старим приятелем.
Жанна Бадоєва

Жанна Бадоєва заговорила про розлучення та нове заміжжя: “Вчасно розійтися — це мистецтво”

Жанна Бадоєва пояснила, що мала на увазі, коли заговорила про розлучення.
Співачка Руся тоді та зараз

Сестра Наташі Корольової після 30-річного забуття повертається на українську сцену: де була співачка Руся

0
Рідна сестра Наташі Корольової Ірина Осауленко, вона ж співачка Руся, повернулася в Україну, щоб через 30 років творчої паузи знову вийти на велику сцену.

Популярне

Останні новини