Руслана Писанка, Юрій Ткач та інші пишнотілі знаменитості, які були учасниками шоу “Танці з зірками”

За всі сезони проєкту "Танці з зірками" на головному паркеті країни побували безліч зірок українського шоу-бізнесу. В тому числі і досить неформатні.

Вже давно стандарти краси 90-60-90 відносяться виключно до модельного бізнесу. Та й то, на сучасних показах все частіше з’являються нестандартні моделі. Але ось в світі танців рідко зустрінеш професіоналів “в тілі”. Зате герої нашої сьогоднішньої добірки не побоялися осуду та назавжди вписали себе в історію “Танців з зірками”.

Руслана Писанка

Актриса і телеведуча Руслана Писанка брала участь в самому першому сезоні проєкту в парі з хореографом Миколою Коваленко. До фіналу вони не дійшли, але запам’яталися своїми запальними номерами.

Руслана Писанка у першому сезоні Танців з зірками
Руслана Писанка у першому сезоні Танців з зірками

Юрій Ткач

Актор студії “Квартал 95” разом з Ілоною Гвоздьовою в четвертому сезоні цілих 9 ефірів виходили на паркет. Причому для більшості глядачів було повною несподіванкою те, як добре і вправно Юрій Ткач вміє танцювати.

Юрій Ткач та Ілона Гвоздьова
Юрій Ткач та Ілона Гвоздьова

Наталія Холоденко

Зірковий психолог Наталія Холоденко та її партнер Віталій Загоруйко вибули з шоу після свого пасадоблю у третьому випуску 4 сезону. В одному зі своїх інтерв’ю Наталя зізналася, що поява в “Танцях” обійшлася їй в прямому сенсі дорого – щоб стати учасницею їй довелося розірвати контракт з холдингом і заплатити великий штраф.

Наталія Холоденко і Віталій Загоруйко

Alyona Alyona

В оновленому сьомому сезоні проекту на головний паркет країни наважилася вийти реп-виконавиця Alyona Alyona. Разом з нею протягом чотирьох ефірів танцював хореограф Юрій Гурич.

Alyona Alyona і Юрій Гурич

Олександра Заріцька

Солістка групи KAZKA Олександра Заріцька на “Танцях з зірками” ще не з’являлася, але вона прийняла естафету від Фагота і стала третьою знаменитою учасницею наступного восьмого сезону проєкту. Хто буде її партнером на даний момент невідомо.

Олександра Заріцька
Олександра Заріцька

Схожі статті

Софія Ротару розповіла про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію: “Який же він”

Софія Ротару розповіла правду про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію. Руслан Євдокименко являється єдиним спадкоємцем легенди української естради.