Наташа Корольова зробила вигляд, що відпочиває у Каліфорнії, хоча насправді у Криму: конфуз знищив репутацію

Відома співачка Наташа Корольова осоромилася в мережі новою публікацією. Фанати відразу впізнали місце, де сфотографувалася зірка.

Наташа Корольова підтримує зв’язок зі своєю численною армією шанувальників в Інстаграмі. Там на неї підписані вже майже півтора мільйона чоловік, інтерес яких вона регулярно підігріває свіжими фото і відео.

На цей раз артистка розмістила кілька знімків, зроблених на фоні мальовничої природи – блакитного неба, гір і зелені. Позувала дружина Тарзана в образі амазонки – в чорній майці і шортах з розрізами, леопардовій накидці і з капелюхом.

“wild Wild West (дикий Дикий Захід) в об’єктиві Міли Батуріної”, – підписала пост Наташа, додавши в геолокацію штат Каліфорнія.

Такий же геотег поставила і фотографиня, однак уважні підписники відзначили, що гори в Сполучених Штатах Америки вже дуже схожі на одну місцевість в Криму. Більш того, в коментарях навіть написали, де саме були зроблені знімки – в Білогірському районі біля Білої скелі:

  • “Яка Каліфорнія…”;
  • “Як завжди, фотошоп творить чудеса”;
  • “Здалося Крим, недалеко від Білої скелі”;
  • “Навіщо тоді підписувати, що Каліфорнія?”;
  • “Щоб не потрапити під санкції у зв’язку з Кримом”, – відповідь на попередній коментар.
Коментарі під фото Наташі
Коментарі під фото Наташі

Співачка ніяк не відреагувала на обурення користувачів, хоча її вже кілька років не пускають до рідної України. Не виключено, що саме тому Корольова вирішила не створювати новий прецедент для санкцій і приховала своє реальне місцезнаходження.

А живе вона разом з чоловіком Сергієм Глушко, більш відомого за сценічним псевдонімом Тарзан, та їхнім сином Архипом у Підмосков’ї.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Останні новини