Не може забути Михайла Заливако? Юлія Зайка розповіла, чому порвала з новим коханим: “Не розмовляємо”

Юлія Бельченко розповіла, як порвала з коханим та що між ними відбувається зараз.

Не так давно фіналістка романтичного шоу “Холостяк” Юлія Бельченко розповіла про те, що знайшла нового коханого. Але стосунків Юлії та її таємничого обранця надовго не вистачило. Вже через декілька днів дівчина зі сльозами на очах зізналася, що більше в неї немає хлопця, і почала розпитувати підписників, що ж з нею не так.

Скріншоти сторінки Юлії Бельченко

Деталі розриву

Звісно користувачам мережі стало цікаво, що ж сталося між молодими людьми. Юля Бельченко вирішила нічого не приховувати і чесно відповідала на запитання на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram. З’ясувалося, що молоді люди посварилися і більше не розмовляють.

Скріншот сторінки Юлії Бельченко

“Так, ми посварилися, коротше, і не розмовляємо. Я намагаюся обходити його десятою дорогою. У нас тут і так всього два дні відпочинку, не хочеться псувати собі останні враження від Хорватії. Тому ми з Катею окремо тусуємося”, — зазначила Юля.

Згодом Зайка розповіла і причину сварки. За словами дівчини, хлопець проявив до неї неповагу і саме це стало предметом сварки.

“Тому що не відфільтровує, що говорить та що робить. Є певні межі, які переступати не варто. Коли доходить просто до елементарної неповаги, то самі розумієте”

Варто відмітити, що коли дівчина плакала на камеру, її сильно зачепив той факт, що підписники можуть писати про те, що Михайло Заливако правильно зробив, що обрав Анну Богдан, а не її. Дівчина не приховує своєї не впевненості в собі та болю, який їй наносять подібні коментарі. Сподіваємося, що Юля вже оговталася від розриву з новим обранцем та абстрагувалася від ситуації з Михайлом. Адже життя продовжується.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини