Струнка і добре готує: Ектор Хіменес-Браво підтвердив стосунки з новою, але поки що таємною обраницею

Ектор Хіменес-Браво зізнався, що в нього таки є кохана.

Суддя проекту “МастерШеф”, шеф-кухар і ресторатор Ектор Хіменес-Браво зізнався, що у нього є кохана жінка, з якою вони разом проводять вільний час.

Нова кохана Ектора Хіменеса-Браво

Нещодавно Ектор Хіменес-Браво на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram розповів, що добре відпочив на вихідних і описав свій недільний вечір:

Скріншоти сторінки Ектора Хіменеса-Браво

“Моя любов приготувала мені вечерю, я багато спав і гуляв у парку з друзями”

Також він показав, як проходить його робочий день – зйомки шоу МастерШеф.

Варто відмітити, що зірковий кухар не уточнив, про кого йде мова. Раніше Ектор говорив, що не хоче розкривати подробиці свого особистого життя і стосунків.

Кулінар сфотографував стрункі ніжки своєї нової обраниці, і натякнув, що перебуває у нових романтичних стосунках. Однак, Ектор одразу ж запевнив підписників, що у цей раз не стане виносити на публіку свої відносини з коханою, адже в минулі рази це завжди ставало причиною погіршення стосунків з його обранцями. Останнім часом зірка телеканалу “СТБ” та гігант ресторанного бізнесу спілкується з аудиторію досить відверто.

Він перейшов на свій особливий стиль написання текстів ( з імітацією акценту) та почав розповідати про своє минуле.

Нагадуємо, що шеф-кухар збирався одружитися на жительці Канади Керолайн, але стосунки закінчилися через те, що дівчина не захотіла переїжджати до України. Іншою нареченою була Анна. Обраниця Ектора Хіменеса-Браво навіть познайомилася з його родиною в Колумбії, але стосунки зіркової пари також дали тріщину, і закінчилися не дійшовши до РАГСу.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини