Юрій Горбунов вперше показав синів, яких йому народила Осадча: Івасик дуже схожий на матір, а малюк на тата?

Юрій Горбунов показав, як познайомилися його сини.

Декілька днів тому відома українська телеведуча Катерина Осадча дала життя своєму третьому сину. Малюк народився здоровий і мама вже повернулася додому до коханого чоловіка і середнього сина Івасика. Шоумен зустрічав обраницю з повітряними кульками та морем квітів. Тричі матуся була дуже схвильована підготовкою Юрія Горбунова до її приїзду і досі дякує за привітання усіх знаменитостей, які приділили увагу Каті.

На привеликий жаль, зіркове подружжя досі не розкрило імені свого нащадка. Втім, Юрій Горбунов зробив інший сюрприз своїм підписникам — показав обличчя Івасика та його знайомство з молодшим братом.

Івасик Горбунов з молодшим братом

Так, нещодавно Юрій Горбунов опублікував на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram фотографію двох своїх синів, які знаходилися поруч на ліжку. Старший лагідно пестив молодшого по голові. Світлину він описав, як знайомство своїх нащадків.

Найнезвичайніша річ у цій світлини — це те, що видно обличчя Івана, який уникає публічності і завжди зображений на фотографіях, які публікують його батьки, або спиною, або напівоберт, щоб не було видно його очей. Але в цей раз, все по-іншому. Виявляється, що Івасик — копія зіркової матері. Він має такі ж світлі брови, блакитні очі, і навіть носик з овалом обличчя.

Цілком можливо, що з часом ці риси зміняться, але поки він повністю мамин син. Обличчя ж новонародженого Юрій не показав, але і розраховувати на це було марно, адже хлопчик занадто маленький для таких заходів. Єдине, він дуже смуглявий і більше нагадує цією якістю батька.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини