Викрили справжні кулінарні здібності шоумена Ектора Хіменеса-Браво: “Не готуйте те, що не знаєте”. Деталі

Ектора Хіменеса-Браво звинуватили у тому, що він не знає простого рецепта виробу з тіста. Де допустився помилки шоумен?

Ектор Хіменес-Браво легендарний кухар, якого знає вся Україна. Став відомим колумбієць завдяки шоу “Мастер Шеф”, де йому випала честь судити кулінарні таланти учасників.

М
Ектор Хіменес-Браво, Микола Тищенко і Тетяна Литвинова на МастерШеф

Разом зі своїми колегами, Миколою Тищенко, Тетяною Литвиновою, Ектор провів у знімальному павільйоні не один рік. Після участі у проєкті знатний шеф вирішив лишитися в Україні. Хоча зараз багато часу він проводить у заміському маєтку, в Ірпені, шоумен знімає контент для своїх сторінок у мережі. Його відео користуються успіхом серед жінок, адже з прихильницями Ектор ділиться найкращими рецептами. Нещодавно він поділився способом, як можна приготувати чебуреки та несподівано отримав порцію гніву від підписників.

Підписники розкритикували рецепт в пух і прах, вказавши на недостатню кількість цибулі в фарші, присутність в ньому ж часнику, а в тісті — горілки (в оригінальному кримськотатарській страві їх, звичайно ж немає). У коментарях написали:

  • Ектор, що не готуйте те, що не знаєте – за всієї поваги. Чебуреки люблять соковитий фарш
  • Які жирні, якби на конкурсі приготували такі чебуреки то Ектор відмовився б їх навіть пробувати.
  • Чебуреки кримськотатарська страва і я ніколи не чула, щоб у фарш додавали часник

Чи має Ектор кулінарну освіту?

З юних років Хіменес-Браво навчався у кулінарній академії. З 1992 року працював у п’ятизіркових готелях Колумбії та підвищував кваліфікацію у Штатах.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини