Потап зізнався, які стосунки між його екс-дружиною Горовою та нинішньою Каменських: “Це неправильно”

Потап заговорив про стосунки між його родинами: як спілкуються Горова та Каменських?

Український продюсер і музикант Олексій Потапенко зізнався, що задоволений відносинами, які склалися між його колишньою дружиною Іриною Горовою і другою дружиною Настею Каменських.

Справжні стосунки Насті Каменських та Ірини Горової

Про це він рощповів в ексклюзивному інтерв’ю “КП в Україні“.

Потап і Настя Каменських
Потап і Настя Каменських

“Мене влаштовує їхнє спілкування між собою. Мені здається, якщо перша дружина буде дружити з моєю дружиною, це не дуже правильно. Повинні бути точно не “військові дії”, але не дружба. Це два різних періоди життя, дві різні системи відносин, різні жінки і різні погляди на світ. Зараз їхні стосунки я б назвав дипломатичним паритетом.

У бесіді з журналістами Настя Каменських розповідала, що у неї з Іриною Горовою “немає ніяких відносин”, але вона прекрасно спілкується з сином Потапа Андрієм.

“Звичайно ж, у нас чудові стосунки. Ми бачимося, він приїжджає до нас в гості з ночівлею. Льоша йому приділяє багато уваги. Це дуже важливо, тому що всі хлопчики дуже близькі з мамою, але повторюють потім за татом. Саме класне, що мій Льоша – кращий приклад наслідування, як чоловік, – уточнила співачка.

Нагадуємо, що Потап та Ірина Горова заявили про своє розлучення в 2016 році, але оформили його на два роки раніше. При цьому Потапа та Настю Каменських журналісти впіймали на романтичному відпочинку ще в 2013 році. Від першого шлюбу у продюсера залишився син Андрій. Про відносини Потапа і Насті Каменських преса писала впродовж 10 років, але заявити про них публічно пара зважилася через шість років – у день їхнього весілля.

реклама

Поділіться статтею

Камалія проміняла одного дідуся на іншого

Камалія проміняла одного дідуся на іншого: мільярдер Мохаммад Захур поступився своїм місцем Поплавському

Популярна українська співачка Камалія вже давно крутиться у світських колах і спілкується в основному з артистами та бізнесменами. Її чоловік половину часу знаходиться за кордоном, а виходити на світське заходи доводиться самотужки. На щастя, у вітчизняному шоу-бізнесі повно кавалерів, які залюбки складають компанію дамам.
Велике кохання Наталії Могилевської

Велике кохання Могилевської, яке затьмарило усіх її чоловіків: придбала житло по сусідству і цілувала п’яти

Наталія Могилевська — розкішна жінка, у якої маса залицяльників. Її шлюб тривалістю у рік, був зруйнований через різні погляди співачки та її обранця на вірність та принциповість, але навіть після невдалого досвіду шлюбного життя, вона змогла зустріти гідну людину, яка досі вважається її найбільшим коханням.

Володимир Кличко розважається з мільйонеркою в Києві, поки його колишня Хейден на дні — усі подробиці

Володимир Кличко не тільки успішний спортсмен та бізнесмен, але і завидний наречений. Після його розриву з американкою Хейден, серце чоловіка залишилося вільним, і претенденток на нього без сумніву купа. Втім, не кожній пощастить хоча б побачити холостяка вживу.
Вагітна Настя Каменських обхопила руками живіт

Вагітна Настя Каменських у сукні з яскравого целофану обхопила руками живіт: “Буде поповнення. Буде двійня”

Відома українська співачка Настя Каменських виступає на вітчизняній естраді близько 14 років. І половину з них інтригує аудиторію можливою вагітністю, яка все ніяк не настає. Зміни у фігурі співачки наштовхують фанатів га думку про її положення, але чи насправді це фантазії?
Тоня Матвієнко показала, як живе її батько

“Шкода, що немає місця в родині”: Тоня Матвієнко показала, як живе її батько після розриву з Ніною Матвієнко

Не так давно стало відомого, що Ніна Митрофанівна розірвала стосунки зі своїм чоловіком після десятків років спільного життя. Зараз велика родина обходиться без голови, який живе та малює на дачі. Нещодавно Тоня Матвієнко показала, як зараз живе її батько.

Популярне

Останні новини