Субота, 19 Червня, 2021

Анна Саліванчук поділилася базовим набором косметики

Українська акторка та зірка серіалу «Одного разу під Полтавою» Анна Саліванчук радить жінкам ніколи не забувати про догляд за шкірою і ділиться своїми б'юті-секретами.

Нещодавно зірка театру і кіно Анна Саліванчук виклала у мережу Instagram нову світлину. На ній зірка позує у куртці кольору хакі з чорною сумкою-бананкою на грудях. Волосся у артистки розпущене, а обличчя закриває рукою від сонця. На обличчі Анни Саліванчук помітний легкий макіяж.

У підписі до знімку мама двох дітей ділиться секретами по догляду за собою.  На переконання зіркової українки не обов’язково витрачати гроші на дорогу косметику. Головне дотримуватися правил догляду.

 

View this post on Instagram

Не обязательно покупать все бьюти-новинки, разноцветные баночки и тюбики, чтобы привести кожу лица в порядок. Достаточно иметь базовую косметику по уходу за лицом, которая, в зависимости от сезона, может отличаться. ⠀ • Средство для удаления косметики. А именно: гидрофильные масла, молочко, ремувер, гели или пенки. Лучше выбирать средство под свой тип кожи. ⠀ • Средство для умывания. Запомни, удаление макияжа и умывание – это два разных этапа очищения кожи. Многие девушки путают эти процессы, что приводит к ухудшению состояния кожи. Задача средств для умывания – удалить остатки косметики, убрать пленку от средства для демакияжа, очистить лицо от отмерших клеток кожи и пыли. Это могут быть гели, пенки, специальное мыло или же мелкодисперсные пудры, которые нужно смешивать с водой. ⠀ • Средство для тонизации После того как очистили лицо, следует восстановить нормальный PH баланс. Для этого используют лосьоны, тоники или термальную воду. Эти средства тонизируют кожу и помогают дальнейшему уходу глубже проникнуть в эпидермис. ⠀ • Сыворотка для лица. Сыворотка нужна для кожи, чтобы крем лучше подействовал. Существуют разные виды сывороток: увлажняющие, антивозрастные, противовоспалительные, осветляющие, регенерирующие. ⠀ • Крем для кожи. Тут все понятно, никакой уход за кожей не обходится без крема для лица: дневной, который гарантирует хорошее покрытие под макияж; и ночной, который активно работает в это время суток. ⠀ • Крем под глаза. Это должен быть крем, который предназначен только для зоны вокруг глаз. Иначе тебе не избежать морщин и сухости вокруг глаз. ⠀ • Пилинги и скрабы. 1-2 раза в неделю нужно проводить полное очищение кожи лица. Пилинги и скрабы помогут удалить омертвевшие клетки кожи, выровнять рельеф и даже улучшить цвет. ⠀ • Маски для лица. Также среди базовой косметики должны быть маски для лица: очищающие, увлажняющие, питающие, осветляющие, которые предназначены для ликвидации проблем с кожей лица. Любите свою кожу, вкладывайте в неё деньги и она скажет вам спасибо! Помните, мы не молодеем🙏🏻🙏🏻

A post shared by Саливанчук Анна (@salivanchuk.anna) on

 

Окрім цього акторка поділилася своїм набором косметики по догляду за обличчям.

За переконанням зірки це має бути:

Засіб для зняття макіяжу. Це може бути гідрофільне масло, молочко, ремувер, гелі або пінки. Не важливо що саме це буде, головне, аби засіб підходив до типу шкіри.

Не варто забувати і про засіб для вмивання. Зірка нагадує, що зняття макіяжу і вмивання – різні речі і засоби теж мають бути різними. Анна Саліванчук зауважує, що метою засобів для вмивання є прибрати рештки косметики і очистити шкіру від відмерлих частинок шкіри.

Зіркова мама нагадує, що у догляді за обличчям не варто нехтувати тоніками, адже вони дають можливість подальшим засобам догляду глибше проникати в шкіру, і сиворотками, які допомагають кремові краще впливати на обличчя.

Важливим елементом догляду для зірки є крем для обличчя. При цьому актриса наголошує на тому, що має бути і окремий крем для шкіри навколо очей.

Ще одним важливим елементо догляду Анна Салівнчук вважає використання пілінгів, скрабів і масок. Перші два допоможуть позбутися всіх відмерлих частинок шкіри, а маски допоможуть прибрати недоліки.

Під знімком і порадами прихильники української зіркової мами подякували улюблениці за поради і зробили їй купу компліментів. Підписники зауважують, що зікра вміє підняти настрій і зарядити позитивними емоціями, деякі приєднуються до порад Анни Слісарчук і додають, що треба любити себе і в цьому секрет щастя.

Нагадаємо, що раніше українська співачка і солістка гурту «НеАнгели» Слава Камінська теж ділилася своїми секретами по догляду за обличчям.

Поділіться статтею

Григорій Чапкіс

Усе, що відомо про дітей та онуків Григорія Чапкіса: зібралися разом лише на похоронах хореографа

Григорій Чапкіс створив надійне майбутнє для своїх дітей та онуків. Що про них відомо та чим вони займаються?
Людмила Гурченко

Привиди на дачі у Людмили Гурченко: онука легенди кіно не може створити музей через злу енергію акторки

Онука Людмили Гурченко не довго засмучувалася після пограбування і розповіла про плани.
Максим Галкін і Алла Пугачова

Алла Пугачова та Максим Галкін злилися у поцілунку під час пишної вечірки в честь дня народження гумориста

Максим Галкін та його відома обраниця дійсно здивували і фанатів, і гостей.
Трійця 2021 припала на 20 червня

Трійця 2021: що святять на Зелені свята, як прикрашати домівку та що суворо заборонено робити у цей день

Трійця 2021 цього року, як ніколи пізня. Дізнайтеся, як потрібно провести це день правильно.

Популярне

Останні новини