В’ячеслав Узелков вперше розповів, чи бив Марину Боржемську у шлюбі: “Все було. Ідеальних людей немає”

Пройшло вже три роки з моменту розлучення В'ячеслава Узелкова і Марини Боржемської, але скандали навколо їхньої пари не вщухають досі.

З боку фанати вважали стосунки Марини і В’ячеслава ідеальними, однак насправді за гарною картинкою ховалося безліч проблем, які вийшли назовні після їхнього розриву. За словами Боржемської, у шлюбі бували епізоди фізичного і психологічного насильства з боку чоловіка. Узелков довгий час заперечував її звинувачення, але нарешті наважився відверто розповісти своє бачення ситуації.

Боксер став гостем програми “Не бреши мені“, куди пішов якраз для того, щоб нарешті розставити всі крапки над “і”. В’ячеслав зізнався, що він не розуміє, навіщо Марина поливає його брудом, і йому від цього боляче, адже кохання було сильним і щирим:

“Я завжди був чемним і вірним своїй дружині. Я провів з нею 22 роки разом. Чесно кажу, що жодного питання за ті часи, коли ми жили разом, до моєї дружини колишньої у мене немає. В мене питання є вже після розлучення. Більше ніж 3 роки у мене йде війна з нею. Це можемо знати тільки ми, що з нами трапилося. Ніхто більше не знає. 22 роки я вважав, що я кохаю, і так само вона мене”.

В'ячеслав Узелков у програмі Не бреши мені
В’ячеслав Узелков у програмі Не бреши мені

Ось як Узелков відповів на питання про те, чи бив він Марину:

“Я майстер спорту міжнародного класу з боксу, в мене три пояси. Якби я її вдарив раз, ми б її не знайшли. Між нами могли відбутися звичайні сварки, все було. Я не кажу, що я ідеальний. Тобто ідеальних людей немає. Я без приводу ніколи не кричав і не сварився”.

Марина Боржемська та В'ячеслав Узелков
Марина Боржемська та В’ячеслав Узелков

Втім, згодом В’ячеслав додав, що одного разу коханій все ж таки “прилетіло” від нього:

“Я боксер, і ми разом ще з дитинства, в принципі. В мене були розбірки. На цих розбірках я бився, і від одного з ударів попало людині і трішки Марині відійшло. Все. Це була випадковість, якої я не хотів, але коли ти б’єшся на вулиці, я захищав свою дружину, хоча ми ще не зустрічалися… Це дійсно випадковість”.

В'ячеслав Узелков у програмі Не бреши мені
В’ячеслав Узелков у програмі Не бреши мені
реклама

Поділіться статтею

Ксенія Мішина та Олександр Еллерт роз'їхалися хто куди після короткотривалого перемир'я

Знову розійшлися? Ксенія Мішина та Олександр Еллерт роз’їхалися хто куди після короткотривалого перемир’я

Не встигли Ксенія Мішина та Олександр Еллерт порадувати шанувальників своїм возз'єднанням, як з'явилися підозри про те, що зіркова пара знову не разом. Шо саме у діях зірок наштовхує на цю думку і чи є шанс у акторки та гумориста налагодити стосунки?
Стало відомо, що Заливако спілкувався з іншою учасницею

Стало відомо, що Заливако спілкувався з іншою учасницею “Холостяка” після фіналу: Богдан продовжує боротьбу

Екс-холостяк Михайло Заливако зізнався, шоу, що спілкувався з учасницею проєкту після його фіналу. Подробиці пов'язані з цією справою він повідав під час зйомок інтерв'ю. Зіркова пара відвідала апартаменти журналістки разом, і розповіла багато цікавих деталей спільного життя.
Як виглядає обраниця Козловського, через яку він порвав з нареченою

Як виглядає обраниця Козловського, через яку він порвав з нареченою, оскандалився та зіпсував свою репутацію

Розрив відомого українського співака Віталія Козловського та Раміні Есхакзай супроводжувався небувалим скандалом і досі відчується обом неприємними заголовками в ЗМІ. Виконавець пішов на цей крок свідомо, адже зробив це заради нової коханої. Усі деталі в статті.
Астаф'єва порвала з нареченим після 5 років стосунків

Астаф’єва порвала з нареченим після 5 років стосунків: так довго чекала на нього, а тепер пустилася берега

Стало відомо, що відома українська модель Дар'я Астаф'єва порвала з нареченим, з яким перебувала у стосунках п'ять років. Через що зіркова пара вирішила розійтися та як тепер знаменитість проводить самотні вечори? Усі деталі про холостяцьке життя Дар'ї у нашій статті.
Андре Тан розповів, як його принижувала російська Примадонна

“Для вас я – Алла Борисівна”: дизайнер Андре Тан розповів, як його принижувала російська Примадонна

Український дизайнер Андре Тан розповів про своє знайомство з російською співачкою Аллою Пугачовою, яке для самого модельєра було не дуже приємним. Примадонна не була вражена роботами кутюр'є та порадила йому багато працювати над собою та покращувати свої вміння.

Популярне

Останні новини