Перше та справжнє кохання Олі Мартиновської: що відомо про колишнього телезірки та причину розставання

Три роки Оля Мартиновська жила у шлюбі з колегою по професії.

Красуня Ольга Мартиновська полюбилася телеглядачам завдяки проєкту “Мастер шеф” на каналі “СТБ”. Спочатку жінка брала участь у шоу як учасниця. Її історія на передачі закінчилася перемогою, головним призом — навчання у Парижі улюбленої справи — та новими робочими пропозиціями.

У пізнішим сезонах Мартиновська повернулася до “Мастер шефа”, цього разу в якості судді та експерта. Її щирість та принциповість підкорили прихильників телешоу, й Ольга зібрала свою армію фанатів, які тепер активно слідкують за її життям, особливо за особистим.

Судді МастерШеф – Володимир Ярославський, Ольга Мартиновська та Ектор-Хіменес Браво
Судді МастерШеф – Володимир Ярославський, Ольга Мартиновська та Ектор-Хіменес Браво

Сьогодні Мартиновську часто сватають з її колегами — Володимиром Ярославським і Ектором Хіменесом Браво. З останнім Ольга дійсно досить тісно спілкується — ще з часів її участі у проєкті вони зблизилися та стали досить хорошими друзями.

З Ярославським Мартиновська також швидко знайшла спільну мову. Зараз вони підігрівають чутки про їхній роман фотографіями в соціальних мережах та спільними проєктами. Хоча прихильники все ще чекають зізнання від двох кулінарів — вони не розповідають, чи є між ними щось більше, ніж робота.

Ольга була одружена лише один раз. У 2015 році вонп почала зустрічатися з колегою по цеху Іваном Кобцем. А через рік у них народилася донька Віра.

Ольга Мартиновська з чоловіком
Ольга Мартиновська з чоловіком

Але в 2020 році пара оголосила про розлучення. Хоча, як виявилося, на той момент вони вже два роки як не жили разом. Іван просто перестав проводити час з дружиною і всього себе віддав роботі.

реклама

Поділіться статтею

Холостячка 2021: хто розчарував Злату Огнєвіч у 6 випуску від 22.10.21 і назавжди покинув проєкт

Холостячка 2021: хто розчарував Злату Огнєвіч у 6 випуску від 22.10.21 і назавжди покинув проєкт

Злата Огнєвіч продовжує шукати своє кохання на проєкті та вивчати учасників з різних сторін.
Топ-5 українських ловеласів

Володимир Кличко, Григорій Чапкіс та інші українські ловеласи: хто з зірок змінив найбільшу кількість жінок

Дехто вірить, що кохання буває одне на все життя. А ось герої цього матеріалу навпаки у пошуках "тієї єдиної" встигли побувати у декількох шлюбах, дехто з них продовжує пошуки любові усього свого життя. Хто ж ті зіркові чоловіки, які змінили не одну дружину.
Ані Лорак все ще закохана у колишнього чоловіка Мурата, який одружується

Ані Лорак все ще закохана у колишнього чоловіка Мурата, який одружується: “Все віддам за нього”

Декілька тижнів тому стало відомо, що колишній чоловік Ані Лорак, український бізнесмен турецького походження Мурат Налчаджиоглу заручився зі своєю обраницею Лілією. Подія якраз пропала на реліз нової композиції співачки, а тепер Кароліна інтригує мережу свіжими новинами.
Юрій Горбунов

“Хитрі очі”: як виглядав Юрій Горбунов в молодості – в мережі з’явилися ексклюзивні архівні фото ведучого

Юрій Горбунов - один із найпопулярніших та найбільш затребуваних українських телеведучих. Цього року він відсвяткував свій 51 день народження. Не зважаючи на вік, його продовжують включати в рейтинги привабливих чоловіків вітчизняного шоубізу, а дехто вважає, що з роками він абсолютно не змінився.
Ольгу Горбачову та Юрія Нікітіна не впустили на червону доріжку

Ольгу Горбачову та Юрія Нікітіна не впустили на червону доріжку: чим зірки так насолили шоу-бізнесу

Ольга Горбачова та Юрій Нікітін намагалися потрапити на конкурс краси, але були залишені організаторами заходу біля входу, благати охоронців пропустити їх усередину. Що стало причиною цієї ситуації, як вона була вирішена читайте детально у нашій статті.

Популярне

Останні новини