Вагітна Лідія Таран чесно показала округлий живіт: довелося виїхати з країни, аби втекти від папараці (ФОТО)

Ведуча "ТСН" Лідія Таран не перестає натякати на свою вагітність. Цього разу зірка показала фото з пляжу, на якому навмисно не стала втягувати округлий живіт.

Лідія Таран з серйозної у кадрі журналістки поза камерами перетворюється на турботливу маму, яка виховує дитину самотужки, але за участю тата. Від стосунків з шоуменом Андрієм Доманським у героїні статті залишилася дочка Василина. Нещодавно їй виповнилося 14, тож зараз вони одна для одної – найкращі подруги. Звісно, режим суворої мами зірка іноді все ж таки вмикає, адже вважає це запорукою вдалого виховання.

Андрій Доманський та Лідія Таран з дочкою Василиною
Андрій Доманський та Лідія Таран з дочкою Василиною

Батько дівчинки Андрій Доманський живе в іншій родині, однак намагається знаходити більше часу на доньку від Лідії. Варто зазначити, що це для нього ще та задачка – у нього шестеро дітей від трьох різних жінок.

Незважаючи на те, що розставання з телеведучим було для Таран болісною несподіванкою, зараз вона розуміє, що це було на краще, адже якби вони всупереч проблемам у стосунках продовжували бути разом, Василина б жила в атмосфері нелюбові і тихих конфліктів.

Лідія Таран і Андрій Доманський
Лідія Таран і Андрій Доманський

Вже з досвідом материнства Лідія зізнається – готова подарувати життя ще одній дитині. Про це вона розповідала в новому інтерв’ю “Каравану историй“:

“В мені закладена і материнська плата, і батьківська програма, і, звичайно, жити в любові і бути в парі – це найприродніший був би стан. Я навіть готова зробити паузу в роботі, піти в другий декрет. Минулого разу я повернулася в ефір, коли Васі ще не було чотирьох місяців. Тому нереалізованість якась залишилася, материнська”.

Лідія Таран та її донька Василина
Лідія Таран та її донька Василина

Згодом після цих слів Таран разом з Василиною вирушила на відпочинок до Греції, де позувала на березі моря в купальнику. Ховати помітний животик вона не стала:

“У будь-якій незрозумілій ситуації пакуй (клей – закреслено) ласти, дуй до моря! Вітамін М + С – найкраще, що може трапитись. Так, ми не втягуємо животи на цій фотці, бо як каже Вася – ми тут на релаксі”, – пояснила телеведуча.

Коментатори відмітили, що Лідія просто світиться від щастя, а також побажали дівчатам гарного відпочинку.

Схожі статті

Софія Ротару розповіла про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію: “Який же він”

Софія Ротару розповіла правду про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію. Руслан Євдокименко являється єдиним спадкоємцем легенди української естради.