“Костянтин присилав недоречні повідомлення”: знайшлася ще одна коханка Меладзе, яку він змінив на Брежнєву

Учасниця шоу "Фабрика зірок" Тетяна Воржева зважилася на відверте інтерв'ю щодо співпраці з Костянтином Меладзе, який продюсував телепроєкт. Співачка зізналася, що також проходила кастинг у популярний жіночий колектив "ВІА Гра", однак стати однією із солісток їй так і не судилося.

Тетяна Воржева була учасницею одного із сезонів української “Фабрики зірок” на “Новому каналі”. Після шоу її кар’єра склалася вельми успішно – продюсер Наталя Могилевська запросила дівчину однією із солісток “Real O”, хоча Тетяна й не входила в перший оригінальний склад групи.

Після розпаду проєкту Воржева відправилася у самостійне творче плавання. Проте великого успіху як сольна артистка вона так і не зазнала, хоча встигла записати декілька альбомів, синглів та зібрала свою, хоча й не велику, але аудиторію відданих прихильників. Вигідно спрацювала ефектна зовнішність співачки, яка додала їй впізнаваності серед публіки – дівчину прозвали українською Анджеліною Джолі.

Тетяна Воржева
Тетяна Воржева відверто розповіла про Меладзе

У свіжому інтерв’ю для одного з українських видань Тетяна зізналася, що свого часу намагалася пройти кастинг до культового жіночого колективу “ВІА Гра”. Але після прослуховувань юна артистка зрозуміла: співати в цій групі вона не хоче.

Першою причиною такого рішення став вік – Воржева відчувала себе набагато молодшою за інших учасниць, тож різниця в декілька років була для неї некомфортною. Іншим приводом відмовитися від участі в колективі став його продюсер Костянтин Меладзе.

Костянтин Меладзе

За словами Воржевої, він не завжди поводив себе правильно. Визначний композитор дозволяв собі надсилати недоречні повідомлення молодим підопічним у будь-який період доби. Окрім того, він обіцяв артистам-початківцям, у тому числі й Тетяні, золоті гори, яких, звісно, ніхто не отримав.

Виконавця зізнається, що довіряла Костянтину та вірила кожній його обіцянці й завжди відповідала на його повідомлення. Зараз вона виправдовує це наївністю та недостатньою кількістю досвіду в середовищі шоу-бізнесу. Хоча за словами Воржевої, в неї до сих пір збереглися хороші стосунки з Меладзе, і вони навіть сьогодні часом списуються.

Схожі статті

23-річна дружина Остапчука натякнула йому на значну різницю у віці: “Вова, припини себе поводити як дід”

Романтичні стосунки зі значно молодшою дівчиною для чоловіків часто закінчуються розчаруванням. Відомий шоумен Володимир Остапчук також зміг перевірити, як впливає на пару різниця у віці.

Сніданки, які не куштував би Володимир Ярославський: Ірина Пруднікова чесно про участь в “МастерШеф-13”

Учасниця "МастерШеф-13" Ірина Пруднікова розвіяла популярний стереотип про кулінарні шоу. Телекамери часто не передають реальність, яка відбувається на знімальному майданчику, а тим паче поза ним.