Все, що відомо про колишню родину чоловіка Камалії — багатія Мохаммада Захура: імена, фото, цікаві факти

Чоловік найбагатшої співачки України Камалії Мохаммад Захур за довге життя встиг обзавестися двома родинами. Як виглядають перша дружина багатія та двоє його дітей, які народилися у минулому шлюбі? Відповіді на ці запитання ви знайдете у нашій статті.

Навколо особистості співачки Камалії та її чоловіка, металургійного короля Мохаммада Захура ходить багато пліток. Але деякі факти неможливо спростувати. Коли артистка була набагато молодшою, вона охоче спілкувалася з журналістами і відкривала ті подробиці, якими зараз ділитися відверто не бажає.

Перша родина чоловіка Камалії

Мало хто знає, але у молодості багатій пакистанського походження був заручений зі своєю землячкою. Наречену згідно традицій обрали батьки Мохаммада. Майбутній мільярдер не мав глибоких, або романтичних почуттів до дівчини, але бажанню своєї сім’ї підкорився. У шлюбі з жінкою в нього народилося двоє дітей — Таня та Арман.

Все, що відомо про колишню родину чоловіка Камалії. Арман, Камалія та Захур

Син від першого шлюбу активно бере участь у світському житті батька і неодноразово засвітився поруч з мачухою. Таня не має зв’язку зі співачкою, і уникає публічного життя, як її мама.

Все, що відомо про колишню родину чоловіка Камалії

В архівному інтерв’ю, яке артистка давала Аллі Крутій, вона розповіла, що з донькою Захура не може знайти спільної мови. Тоді журналістка висунула теорію, що дівчинка сильно ревнує батька до нової жінки.

Камалія цю теорію спростовувати не наважилася. Зараз багатій все частіше виходить у люди з теперішньою дружиною та доньками-близнючками. Про минулі стосунки намагається навіть і не згадувати. Що стало причиною такої секретності, він не повідомляв, але зважаючи на традиції пакистанців, можна зрозуміти ставлення сім’ї до телебачення та цікавості журналістів.

реклама

Поділіться статтею

Софія Ротару так і не вийшла заміж за кохання усього свого життя

Софія Ротару так і не вийшла заміж за кохання усього свого життя: як виглядає велика любов народної артистки

У біографії Софії Михайлівни Ротару є багато пробілів та неоднозначних фактів. Колись співачка пообіцяла їх заповнити. Але за однієї умови: вона це зробить лише тоді, коли назавжди покине сцену. Роки йдуть, а вонаСтосунки з Володимиром Івасюком і не думає відкривати завісу до потаємної сфери свого життя.
Ольга Сумська розповіла, чим підкорила Віталія Борисюка

Ольга Сумська розповіла, чим приворожила Борисюка: “Скуштував мої малесенькі голубчики і зімлів від щастя”

0
Відома українська акторка Ольга Сумська вже більше 20 років щаслива у шлюбі з колегою по цеху Віталієм Борисюком. Одна з тих речей, якими вона підкорила коханого, стали її кулінарні шедеври. Попри насичений робочий графік зірка завжди знаходить час покуховарити, адже полюбляє цю справу.
Як виглядають три дружини Андрія Доманського

Дружини та діти Андрія Доманського: що відомо про трьох обраниць та шістьох спадкоємців велелюбного шоумена

0
Відомий український телеведучий Андрій Доманський протягом усієї кар'єри мав дуже насичене особисте життя, тож зараз у свої 47 він є багатодітним батьком шістьох дітей. У матеріалі дізнайтеся, що відомо про жінок, які народили велелюбному шоумену спадкоємців – трьох його дружин.
У вагітності Наталії Могилевської підозрюють Ектора Хіменеса-Браво, якому приписують роман з Ольгою Мартиновською

Вагітна Наталя Могилевська назвала Ектора Хіменеса-Браво претендентом на батьківство: Мартиновська за бортом

0
Відома українська співачка Наталія Могилевська не особливо полюбляє ділитися з публікою подробицями особистого життя, але це лише підігріває зацікавленість аудиторії. Цього разу справжнім здивуванням для фанатів стали чутки про вагітність Могилевської, до якої може бути причетним Ектор Хіменес-Браво.
Андрій Данилко

Як виглядає перше та єдине кохання Андрія Данилка: щирі почуття, які довгі роки не давали спокою артисту

Андрій Данилко подарував Україні та усьому світові справжню артистку з народу Вірку Сердючку, яка завдяки Євробаченню підкорила іноземного слухача. Однак сам артист у реальному житті далеко не такий веселий та запальний, як його персонаж. Таким же загадковим залишається і його особисте життя.

Популярне

Останні новини