Андрій Данилко пригорнув крихітного хлопчика та присвятив йому зворушливу публікацію: хто народив зірці сина

Таємне особисте життя Андрія Данилка завжди цікавило його прихильників. Попри образ яскравої шебутної провідниці, яка завжди могла похвалитися хвацьким побаченням, сам артист проявляв скромність залаштунками. Та лише одне фото дитини вивело на чисту воду нашу Сердючку.

Андрій Данилко. З юних років цей артист марив сценою і епоха 1990-х років стала для нього визначною. Нестандартний образ, гострий гумор та жарти з перцем дуже швидко прийшлися до душі українському глядачеві, втомленому монументальними телепрограмами про радянську Батьківщину, партію та комсомол.

Вєрка Сердючка з свою
Хто народив зірці сина

Вєрка Сердючка стала дуже швидко народною улюбленицею. З її характером стали ототожнювати й самого Данилка, який у житті виявився повною протилежністю своєї героїні.

Що відомо про особисте життя Андрія?

Відомому гумористу зараз 58 років. Фанатам важко повірити, що за все життя артист так і не зміг створити родини. Йому приписували роман спершу з його помічницею та сценічною напарницею на ім’я Геля. Коли за сценарієм Вєрка вирішила показати свою маму, то на мушці пильних прихильників опинилася Інна Білоконь. Раніше ще ходили чутки про те, що знаменитість береже вірність шкільному коханню.

Син Андрія Данилка

На фото, присвяченому святу Незалежності України артист у незмінному образі Вєрки Сердючки показав на руках маленького хлопчика.

“З Днем Незалежності. (На фото: Мудрість, Майбутнє та Вічність)”, – з гордістю написав шоумен під світлиною.

Звісно, у коментарях підписники почали вгадувати чи не є дитина рідною для Данилка:

  • “Син”
  • “Це ваш син?”
  • “То Комаров Дімка ще маленький”

Втім, сам артист цієї інформації не підтвердив. Натомість відомо, що досі чоловік холостякує. Живе легенда у своїй столичній квартирі на Хрещатику, якою дуже пишається. Про те, що насправді немає дітей – не шкодує, але й багато спілкуватися на цю тему не бажає.

реклама

Поділіться статтею

Гороскоп на 25 жовтня 2021 року для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 25 жовтня 2021 року для всіх знаків зодіаку: день, який принесе багато яскравих вражень

Цей день буде великим випробуванням для тих, хто не може зрозуміти свого партнера. Люди будуть відчувати необхідність щось змінити та шукатимуть приводів посваритися. Однак, це не сильно вплине на реальні стосунки, і ризик не настільки великий, як здається.
Тіна Кароль вперше розповіла, що відбулося між нею та її колишнім коханим Баланом

Тіна Кароль вперше розповіла, що відбулося між нею та її колишнім коханим Баланом: “Шкода Дана, це підло”

Тіна Кароль презентувала новий альбом, який присвячений її стосункам з Даном Баланом. Прийнамні так вважає уся фан-база співачки. Що саме у цій думці не так, і чому частина аудиторії почала закидувати поп-діву гнівними коментарями? Усі деталі читайте у нашій статті.
Аліна Гросу помирилася з колишнім чоловіком Олександром Комковим

Аліна Гросу помирилася з колишнім чоловіком Олександром Комковим: зради і обман залишилися позаду

Відома українська співачка Аліна Гросу, не дивлячись на свій молодий вік, вже була заміжня і навіть встигла розлучитися. Її надії не справдились стосунки з московським бізнесменом Олександром Комковим. Та як з'ясувалося, вони не в поганих стосунках зараз.
Чому донька Мохаммада Захура не злюбила мачуху Камалію

Чому донька Мохаммада Захура не злюбила мачуху Камалію: поцупила з сім’ї спочатку батька, а потім і брата

Мало хто знає, але колика Марія вийшла заміж за мого він, хоча і часто знаходився в Україні, жив у Великобританії, а також мав колишню дружину і 2 дітей. Сім'я і досі знаходиться на його утримання. Співачка знайшла спільну мову з спадкоємцем коханого, а от з його старшою донькою даною так і не порозумілись
Ектор Хіменес-Браво потайки зіграв весілля з Мартиновською

“Ектор одружився, тепер медовий місяць на Мальдівах”: весілля Хіменеса-Браво та Мартиновської розсекретили

Не так давно до відомого колумбійського шеф-кухаря Ектора Хіменеса-Браво приїхала мама. Вперше за 8 років вона відвідала Україну. Причину раптового візиту вона не пояснила, але користувачі мають свою версію, яка підтвердилася буквально через декілька днів.

Популярне

Останні новини