Руслана Писанка натякнула на розлучення: назвала себе диктаторкою та розповіла про стосунки

Руслана Писанка талановита зірка, про особисте життя якої було відомо небагато. Вона сконцентрувалася на творчості, але тим не менш, доля їй подарувала бурхливий роман. Та знаменитість вперше наважилася розповісти, як почувалася у цих стосунках. Відвертість вражає.

Руслана Писанка. Героїня цього матеріалу – самодостатня зірка, яка все життя поклала на побудову кар’єри на телебаченні та у театрі. Тривалий час артистка ходила незаміжньою, але врешті-решт знайшла своє кохання. Та чи дійсно все так добре у стосунках?

Руслан Писанка
Руслана Писанка натякнула на розлучення

“Я сама диктатор”

На екрані вона – мила та привітна, але у житті Руслана – це справжній диктатор. Принанні вона сама себе так назвала у черговому інтерв’ю. Писанка не приховує, що чоловіки побоюються її владного характеру.

Руслана Писанка натякнула на розлучення

“Є тип жінок, яким потрібен диктатор. А я сама диктатор. Я не завжди знаю чого хочу, але точно знаю, чого я не хочу”, – розповідає артистка.

Зірка зазначає, що її натура – не підвладна кожному пересічному українцю. Втім одному чоловік все-таки вдалося підкорити норовливу зірку “плюсів”.

“Чоловіки поважали мене, а хотілося кохання”, – зазначила артистка в інтерв’ю.

Що відомо про чоловіка Руслани Писанки?

Її обранця звати Ігор. Познайомилися випадково. Під час мандрів інтернетом. Писанка завела сторінку на сайті знайомств і їй написав її майбутній обранець. Сталося це коли вона геть зневірилася про пошук коханого у віртуальному світі. Новому кавалеру довго відмовляла у зустрічі, а на саме побачення запізнилася на цілих 5 годин. Втім, чотири місяці прозустрічалася пара і дуже швидко вирішили молодята побратися.

Руслана Писанка разом з чоловіком вдома.

Зараз артистка неймовірно щаслива. Попри те, що у цьому шлюбі у неї немає з чоловіком діток, Писанка не комплексує. Знаменитість вважає, що доля сама дає шанс мати карапузів тим, хто готовий цілком займатися їх вихованням. Сама ж Руслана вже спробувала себе у ролі, щоправда мачухи, де виховувала сина обранця від першого шлюбу.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини