У Софії Ротару з’явився молодий альфонс: обурений син співачки не змовчав та засудив ситуацію, що склалася

Після смерті єдиного чоловіка Анатолія Євдокименко Софія Ротару офіційно не перебувала з жодним чоловіком. Та навколо зірки ходять не надто приємні плітки щодо її особистого життя, адже не всі здатні повірити, що така розкішна жінка може бути 20 років самотньою.

Життя Софії Ротару постійно перебуває під прицілом фотокамер. Співачка чудово виглядає в свої 72 роки. Подейкують, що артистка буквально розцвіла через те, що в її житті з’явився молодий фаворит.

Коханець чи друг Софії Ротару?

Нинішнім супутником Софії Ротару називають колишнього соліста групи “Турбомода” Олександра Попова. Артист завжди захоплювався Ротару і запевняв, що любить Софію Михайлівну з дитинства. Пару років тому співак навіть запропонував зірці вийти за нього заміж. 33-річна різниця у віці Попова зовсім не бентежить. Він упевнений: саме з Ротару нарешті таки знайде своє щастя.

Софія Ротару
У Софії Ротару з’явився молодий альфонс

“А я люблю жінок старшого віку, з голлівудською посмішкою і божевільною енергетикою. Софія Михайлівна якраз така. Вона справжня мрія!”, – зазначив Олександр Попов.

Втім, Руслан Євдокименко захвату фанатів щодо налагодженого особистого життя його матері не розділив. Єдиний спадкоємець співачки спростував новину про роман Софії Михайлівни з Поповим і додав, що то все вигадки преси та шанувальників. Тож офіційна версія наполягає на тому, що між Ротару та молодим виконавцем нічого немає.

Нанадуємо, нещодавно ми писали про те, що у української Примадонни імовірно був ще один чоловік. Звали його Володимир Івасюк, і він вніс свою частину праці у розвиток кар’єри співачки. Його давно немає в живих, але багато хто вірить, що у пари навіть залишилася спільна донька. Ротару так і не спростувала новину про шлюб з Івасюком.

Софія Ротару
У Софії Ротару з’явився молодий альфонс

Втім, вона обіцяла розкрити всі карти, коли полишить сцену.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини