В Олександра Пономарьова була ще одна донька, яку він втратив 9 років тому: що сталося в родині артиста

У житті золотого голосу України Олександра Пономарьова було багато жінок. Вони народили йому дітей, і подарували безцінний досвід. Але на долю співака випала ще одна особистість, про яку говорять набагато рідше. В Олександра Пономарьова, окрім Євгенії, була ще одна донька.

Коли Олександр Пономарьов розпочав стосунки з донькою великого композитора Миколи Мозгового Оленою у неї вже була донька від іншого чоловіка — Зоя. Але це не тільки не злякало майбутню зірку української естради, але й допомогло у житті. Дитина стала наче рідною Олександру, і в його серці назавжди звільнилося місце лише для неї.

З біологічним батьком Зої мама не була розписана і розійшлася ще до народження малятка. Коли доньці виповнилося півтора року, Олена почала жити разом з Пономарьовим. Відомого виконавця обидві, рідна донька та падчерка, називають татом.

Зоя Мозгова

Своїми спадкоємицями Олена Мозгова пишається. Старша – політолог, молодша Женя, як і мріє тато, стане співачкою. Обидві хочуть бути схожими на сильну маму.

В Олександра Пономарьова була ще одна донька, яку він втратив 9 років тому

Вже колишня дружина співака Олександра Пономарьова зізнається:

“Коли поруч мої дівчатка, стаю слабкою і м’якою”

Обидві доньки маму називають найкращою подругою. Вона і порадить, і позичить улюблену сукню, і допоможе впоратися з нерозділеним коханням. Дві сестри мають різні прізвища: старша Зоя – Мозгова, молодша Женя – Пономарьова.

Та коли пара розлучилася Олександр втратив свою старшу доньку. Зоя залишилася з мамою. Євгенія, у свою чергу, жила то у батька, то в матері.

В Олександра Пономарьова була ще одна донька, яку він втратив 9 років тому

Але навіть не дивлячись на те, що частина родини Олександра Пономарьова пішла з його колишньою, він підтримує з нею зв’язок і ніколи їй не дає забувати, що він дуже її любить. Адже сім’я — не ті, з ким ми зв’язані по крові, а ті кого виховуємо, про кого піклуємося та кого дуже сильно любимо.

реклама

Поділіться статтею

Колишня дружина Валерія Меладзе відверто розповіла про їхнього покійного сина

Колишня дружина Валерія Меладзе відверто розповіла про їхнього покійного сина: “Він зустріне мене там”

Колишня дружина Валерія Меладзе Ірина зважилася на відверту розповідь. Подружжя разом виховувало трьох доньок, однак, як виявилося, у них народився ще й син, який помер через 10 днів після народження. З того дня пройшов 31 рік, але Ірині все ще тяжко пригадувати трагічний для неї день.
Сестра Ротару Ауріка показала ідеальне молоде обличч

Сестра Ротару Ауріка показала ідеальне молоде обличчя та осину талію: Софію так не молодили навіть за гроші

Софія Ротару - беззаперечно яскрава зірка українсього шоу-бізнесу та улюблениця СНД. Вже давно не секрет, що її родина славиться талантами. Ось і сестра Ауріка вирішила не ховатися у тіні відомої родички та заявити про себе. Подивіться, якою неймовірною красою може похизуватися жінка.
Олега Винника спіймали на обмані

Олега Винника спіймали на обмані: стосунки головного вовка країни і його вовчиць погіршуються через гроші

Улюбленець української публіки Олег Винник потрапив у немилість власних фанатів. Зараз користувачі мережі масово залишають під публікаціями артиста невдоволені відгуки та коментарі, які мають привернути його увагу. Що сталося між кумиром мільйонів та його фан-базою, читайте у статті.
Віталій Козловський став багатодітним татом чотирьох дітей

Як виглядають четверо дітей Віталія Козловського та як він став багатодітним татом: “Хочу завжди бути поруч”

0
Популярного українського співака Віталія Козловського сім'янином не назвеш, на відміну від завидного холостяка, адже одруженим він не був ще ніколи. Втім, батьком таємно від публіки він стати вже встиг, причому багатодітним. Що відомо про чотирьох дітей Віталія Козловського?
Анна Різатдінова полишила немолодого багатія

Анна Різатдінова полишила немолодого багатія та заговорила про шлюб з кухарем: не мільйонер, але хвацький

Анна Різатдінова відома українська спортсменка, яка свого часу зажила, як справжня Попелюшка. Вона зустріла свою половинку серед непростих чоловіків. Заміж зірку покликав дуже заможний чоловік, старший за гімнастку на 24 роки. Втім, Анна вирішила рухатися далі у стосунках.

Популярне

Останні новини