На пам’ять від чоловіка: чому Тіна Кароль була вимушена підтримувати зв’язок з екс-дружиною Євгена Огіра?

Коли з життя пішов чоловік Тіни Кароль Євген Огір, вся країна співчувала поп-діві, яка витратила свого коханого. Тоді ніхто не помітив ані судових розбірок навколо спадку продюсера, ані людей, з якими співачку зіштовхнула її несправедлива та жорстока доля.

Друзі покійного продюсера та чоловіка Тіни Кароль Євгена Огіра згадують, що той все життя мріяв стати батьком та головою сім’ї. Та коли в нього та його цивільної дружини народився первісток, він надав перевагу шукати щастя деінде. Варто віддати належне, його справжнє кохання зустрілося набагато пізніше в особі майбутньої поп-діви.

Тіна Кароль і Євген Огір
Тіна Кароль отримала у спадок від чоловіка його колишню

У молодого підприємця та артистки народився хлопчик на ім’я Веніамін, але насолодитися сімейним життям чоловіку не судилося — невдовзі він дізнався про рак шлунку, яким захворів, і через декілька років пішов з життя.

Тіна Кароль та колишня її чоловіка були вимушені спілкуватися

У маленького Веніаміна, окрім його матері та далеких родичів нікого не залишилося. Хлопчику звісно був необхідний тісний зв’язок з кимось, крім Кароль. Поп-діва потурбувалася про це, і організувала для Вені зустрічі з його рідним братиком від іншої жінки.

Тіна Кароль з сином Веніаміном
Тіна Кароль отримала у спадок від чоловіка його колишню

Тим паче, що дитина була не набагато старша за її єдиного спадкоємця. Співачка розповідала, що вона з радістю приймала хлопчика у гості, а вдома в них було підготовано для нього ліжко. Тіна зазначила, що не спілкується з мамою дитини, але це неможливо, зважаючи на те, що хлопчик залишався на ніч в неї вдома. Тож якийсь зв’язок, але вона точно підтримувала з колишньою Євгена.

Нагадуємо, що у Євгена Огіра також була законна колишня дружина на ім’я Дарина. Тіна була змушена зустрітися з нею, коли її чоловік був на порозі смерті. Вона подзвонила жінці і попросила приїхати її до німецької поліклініки, де лікувався Євген.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Останні новини