Суперблондинка Оля Полякова об’явила, що виходить на сцену востаннє: “Номерів більше не побачите”

Оля Полякова відома українська співачка, яка виступає на сцені не перший рік. Втім, все має своє завершення, навіть зіркова кар'єра. Артистка розповіла, що планує дати останнє шоу. Чому зірка вирішила відмовитися від мрії - читайте далі у нашому матеріалі.

Оля Полякова – справжня українська Суперблондинка. Вона енергійна, стильна та має унікальний талант в усіх своїх образах виглядати на всі 100%. Артистку знають і чекають у багатьох містах. Втім, знаменитість повідомила не дуже радісну новину для своїх прихильників. Зірка розповіла, що збирається дати останнє шоу. Чому так склалося і як буде виглядати фінальний виступ співачки?

Оля Полякова об’явила, що виходить на сцену востаннє

Оля Полякова більше не Королева ночі

Артистка напряму у сторіз в інстаграмі зізналася про те, що тепер не буде виступати. Останнє шоу вирішила поп-діва дати у кінці жовтня цього року.

Оля Полякова об’явила, що виходить на сцену востаннє

“Королева ночі буде гратися в останній раз… Цих прекрасних номерів ви більше не побачите”, – емоційно розповідає знаменитість.

Співачка каже, що таке рішення було взято через те, що вона з командою буде створювати нову концертну програму. Працювати буде дуже скоро над новими номерами. Що очікувати від шоу – поки таємниця. Артистка вся у роботі зараз.

Як змінювався образ Олі Полякової: від кокошників до діадеми

Старт кар’єри Олі Полякової почався саме з образу Суперблондинки, яка могла похизуватися найвичурнішим кокошником. Втім, після 2014 року артистка вирішила пропрацювати свій стиль та разом з хітом “Королева ночі” трансформувала повністю імідж. Тепер її блондинисту шевелюру прикрашає діадема. Разом з новим шоу вона проїхала майже всю Україну.

Оля Полякова об'явила, що виходить на сцену востаннє
Оля Полякова об’явила, що виходить на сцену востаннє

Тепер себе відчуває поп-діва зовсім інакше. Вона відкрила нову історію своєї творчості піснею “Доросла дівчинка”, а ще дала Маші Єфросиніній інтерв’ю, в якому підняла актуальні жіночі теми.

Схожі статті