Ярославському розбила серце не лише Оля Мартиновська: заміж виходить його колишня любов Ліза Глінська

Відомий український шеф-кухар та суддя шоу "МастерШеф" Володимир Ярославський продовжує терпіти невдачі в особистому житті. На знімальному майданчику кулінару приписували романи з колегами Лізою Глінською, Ольгою Мартиновською, однак вони обидві розбили йому серце.

Чутки про роман Володимира Ярославського та Ольги Мартиновської з’явилися після того, як зірки почали викладати у соцмережах купу спільних романтичних фото. На більшості з них вони виглядають не просто друзями, а закоханими. Є навіть світлини, де шеф-кухарі відкрито натякають на Оліну вагітність.

Володимир Ярославський і Ольга Мартиновська
Закохані Володимир Ярославський і Ольга Мартиновська

Крім того, Володимир знайшов спільну мову з єдиною донькою Мартиновської, але їх образ як пари вщент розбила відвертість Ектора Хіменеса-Браво, який виклав фото з коханою дівчиною. Її ім’я та обличчя він не розсекретив, однак навіть на знімку, де вона позує спиною до камери, фанати побачили в ній риси Ольги.

На МастерШеф склався любовний трикутник між Ярославським, Ектором та Мартиновською
На МастерШеф склався любовний трикутник між Ярославським, Ектором та Мартиновською

Ектор це не прокоментував, на відміну від Мартиновської, яка публічно вибачилася перед Ярославським та зізналася, що їх з Хіменесом-Браво дійсно розсекретили. Але Оля – не єдина відома жінка, з якою Володимира підозрювали у любовних стосунках.

Раніше місце судді “МастерШеф” займала ще одна переможниця проєкту Ліза Глінська.

Роман між Володимиром Ярославським та Лізою Глінською
Роман між Володимиром Ярославським та Лізою Глінською

В той час вони з Ярославським знаходилися разом не лише на знімальному майданчику, а й поза ним, тож фанати під кожним спільним фото кулінарів зазначали, що зірки дуже пасують одне одному:

  • “Я обожнюю вас обох. Сподіваюся, що ви будете разом або вже разом”;
  • “Ви дуже схожі, навіть в міміці… Ви створені одне для одного!”;
  • “А ви класно вдвох виглядаєте!”;
  • “Дуже хочеться, щоб ви були парою!”;
  • “Прекрасна пара! Щастя вам! Одружуйтеся!”.

 

Фанати підозрюють роман між Ярославським і Глінською
Фанати підозрюють роман між Ярославським і Глінською

Шефи ніяк не коментували ці чутки, однак у цьому відпала необхідність, коли стало відомо, що Ліза Глінська виходить заміж, і не за Ярославського.

Ліза Глінська виходить заміж не за Ярославського
Ліза Глінська виходить заміж не за Ярославського

На відпочинку в Домінікані обранець Єлизавети зробив їй пропозицію руки та серця, на що вона відповіла згодою. Чоловіка звуть Максим Большаков, з Глінською вони знайомі 20 років.

Схожі статті