Максим Чмерковський вперше розповів, чому був вимушений переїхати з України до США: “Це було страшно”

Максим Чмерковський добре запам’ятався українському глядачу завдяки участі у першому сезоні романтичного реаліті-шоу “Холостяк”. Тоді за стосунки хореографа та дівчини Яни Соломко хвилювалася вся країна. Майбутня співачка зарекомендувала себе, як щира добра людина, але Максим цього побачити не зміг фізично. В результаті він обрав Олександру, з якою протримався у стосунках не більше місяця. Згодом цих трьох доля таки об’єднала: вони осіли у Сполучених Штатах Америки і навіть продовжували спілкування.

Максим Чмерковський
Максим Чмерковський вперше розповів, чому був вимушений переїхати з України до США

Друг й раз Максим Чмерковський надовго повернувся в Україну заради участі у “Танцях з зірками”. Після того, як помер великий хореограф Григорій Чапкіс, його місце звільнилося, і Максим з радістю прийняв участь у проєкті. Тим паче, що він прославився у його американському аналогу.

Переїзд до Америки

Раніше Максим згадував, що у дитинстві був змушений перебратися з батьками у Сполучені Штати Америки, але майже ніколи не говорив, що стало причиною такого рішення. Нещодавно він дав ексклюзивне інтерв’ю, в якому вперше намагався дати об’єктивну оцінку цієї події.

“Йому подобається будувати свою якусь справу. А я так розумію, що в той час до тебе могли підійти і сказати: “Ти сильно пробивний?” Мені здається, ось він нарвався так, і ми в якийсь момент повинні були виїхати “, – сказав Чмерковський.

Максим Чмерковський
Максим Чмерковський вперше розповів, чому був вимушений переїхати з України до США

Також родина дуже боялася, що голову сім’ї заберуть в армію. Тоді його поставила на військовий облік, і це дуже налякало маму Чмерковського

“Це було зовсім страшно для мами, у якої брат приїхав з Афганістану в 80-х, тому вона все це ще пам’ятала”, – заявив Чмерковський.

За словами хореографа, переїхавши до Америки, його батько і мати одразу пішли працювати. Мовляв, батько розвозив піцу, а мама намагалася реалізуватися у сфері краси — робила манікюр та педікюр. Але швидко вони змогли вийти з цієї кризи, і знайти більш прибутковий заробіток.

Схожі новини