Галкін зняв на відео, як насправді Басков співає наживо під акомпанемент Пугачової: “Співак на трієчку”

Відомий російський гуморист Максим Галкін привітав натурального блондина Миколу Баскова з днем народження, опублікувавши в мережі запис його виступу під акомпанемент Алли Пугачової. Фанати вже влаштували бурхливе обговорення вокальних даних іменинника.

15 жовтня Микола Басков святкує свій день народження – артистові виповнилося 45. З такої нагоди його вітають безліч зіркових друзів, до яких приєднався і чоловік Алли Пугачової Максим Галкін.

Так, на власній сторінці в Інстаграмі гуморист виклав раритетне відео, на якому Басков проникливо виконав популярний романс “Только раз бывают в жизни встречи”, а Примадонна прикрасила його спів своєю грою на роялі:

“Дорогий друг мій! Щасливий тебе вітати! Ми тебе обожнюємо всією родиною! Бажаю тобі, щоб голос летів, життя било ключем, а ти був як завжди мудрий і веселий! Рідкісні кадри. Січень 2012 року. Ми в гостях у наших близьких друзів. Миколу попросили заспівати, а Алла взялася підіграти. Враховуючи, що репетицій не було, вийшло чудово”, – написав Галкін.

З ним дійсно важко не погодитися, хоча серед коментарів під публікацією можна зустріти кардинально різні думки – не всі оцінили золотий голос Росії:

  • “Кричить, але не співає”;
  • “Може ж коли хоче, коли ж це було? Зараз що попало виконує”;
  • “Який огидний голос”;
  • “Ось цей репертуар Баскову краще пасує, а попси і без нього вистачає. Дурню всіляку співати – тільки час гаяти”;
  • “Що ж ви так кричите, Микола! Де вас так навчили кепсько співати?”;
  • “Алла Борисівна талановита в усьому, а Басков-то співак на трієчку”, – пишуть підписники.
В мережі розкритикували співи Миколи Баскова наживо
В мережі розкритикували співи Миколи Баскова наживо

Зазначимо, що у свої 45 Микола ще не одружений, але за його плечима все ж таки є один невдалий шлюб, у якому народився єдиний син артиста. Це було давно, але хрест на особистому житті Басков не ставить і морально вже готується до глобальних змін. Детальніше у відео на YouTube-каналі “Одна минута”:

Схожі статті

Софія Ротару розповіла про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію: “Який же він”

Софія Ротару розповіла правду про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію. Руслан Євдокименко являється єдиним спадкоємцем легенди української естради.