Молода дружина Віктора Павліка Репяхова змушена утримувати його колишню, яка нахабно її шантажує

Скандали та конфлікти між третьою дружиною Віктора Павліка Ларисою Созаєвою та його четвертою обраницею Катю Репяховою тривають вже не один рік. Молодиця співака постійно стає мішенню для критики аудиторії, але на цей раз вона не витримала і розповіла свою правду, яка вразить будь-кого.

Ранок 18 жовтня став для Каті Репяхової не добрим. Справа в тому, що молода дружина Віктора Павліка знову стала головною темою для обговорень серед преси та користувачів мережі. А всьому провиною третя дружина Віктора Франковича Лариса Созаєва, яка знову вступила у відкритий конфлікт з суперницею.

Жінка, яка рік тому втратила єдиного сина Павла, опублікувала на новоствореній особистій сторінці в соціальній мережі Instagram відео, у якому звинуватила Катю в тому, що її виселяють з квартири. На цей раз юна блогерка та новоспечена мама Катя не витримала, і вийшла у прямий ефір, щоб пояснити своїм підписникам, що відбувається і яка роль у цій ситуації належить їй.

Молода дружина Віктора Павліка Репяхова змушена утримувати його колишню, яка нахабно її шантажує

Віктор Павлік і Катя Репяхова утримують Ларису

У ході розповіді Катя пояснила, що вже тривалий час вони з чоловіком повністю утримують його колишню дружину. Жінка не хоче самостійно платити за комунальні послуги, а також немає можливості повністю виплатили кредит за квартиру. До речі, житло елітне і має чотири жилих кімнати.

Молода дружина Віктора Павліка Репяхова змушена утримувати його колишню, яка нахабно її шантажує

“Їй більше не та квартира потрібна, як, звичайно, розуміння того, що Віктор Франкович певну суму забирає з нашої родини. І, звісно, я все це терпіла”, — розповідає Катя.

Зіркове подружжя спочатку добровільно взялися допомагати жінці, яка поховала свого сина і була не здатна щось вирішувати через горе. Квартира Лариси була взята у кредит по іншому курсу долара ще за часів її шлюбу з Віктором Франковичем, і тепер сума непідйомна. Втім, співак продовжував віддавати гроші і годувати колишню. З настанням кризи артист припинив виплати, адже в нього також є сім’я. Созаєва так просто цього не залишила. Зараз у хід пішов шантаж у вигляді публічних звинувачень.

Катя розуміє, що більше не може фінансово потягнути утримання і своєї сім’ї, і апартаменти колишньої дружини обранця. Натомість, Лариса не шкодує своїх опонентів і максимально використовує публічність екс-чоловіка.

Нинішня дружина співака розповідає, що вони з Віктором Франковичем запропонували Ларисі варіант, у якому вона залишається без квартири, адже не може самостійно оплачувати, і вони віддають їй 100 тисяч доларів. Вона на це не погодилася. Саме через це Репяхова робить висновок, що жінка чинить так навмисне, щоб обібрати Павліка.

реклама

Поділіться статтею

Віка з НеАнгелів інтригує майбутнім весіллям

Віка з НеАнгелів інтригує майбутнім весіллям: поки Камінська виряджалася у весільні сукні, Сміюха відповіла “так”

Вікторія Сміюха опублікувала текст, який збив з пантелику усю мережу. Шанувальники співачки вважають, що вона виходить заміж. Усі деталі дізнайтеся в статті.
Наречена екс-чоловіка Ані Лорак Мурата прокоментувала чутки про їхнє возз'єднання

Наречена екс-чоловіка Ані Лорак Мурата прокоментувала чутки про їхнє возз’єднання: “Вони знову стануть сім’єю”

Наречена колишнього чоловіка Ані Лорак Лілія довго терпіла напади зі сторони фанатів співачки. Однак, тепер вона вирішила відповісти усім, хто її цькує.
Святослав Вакарчук взяв в руки долоню молодиці та не приховував почуттів

Святослав Вакарчук взяв в руки долоню молодиці та не приховував почуттів: після розлучення знайшов своє щастя

Святослав Вакарчук опублікував на особистій сторінці нові кадри, які схвилюють всю мережу. На цей раз головний романтик України здивував ніжностями в кадрі.
Володимира Ярославського пограбували серед білого дня

Суддю МастерШеф Ярославського пограбували серед білого дня: втрачені не тільки гроші, але й дещо цінніше

Відомий український шеф-кухар Володимир Ярославський втратив гроші та документи через грабіжників. Що сталося, дізнайтеся деталі в нашій статті.
Як виглядає колишня Андрія Данилка

Як виглядає колишня Данилка, яка перевершила маму Сердючки Інну та зізналася близькості з зіркою: “Я була закохана”

Особисте життя Андрія Данилка настільки засекречено, що фанати певний час навіть сумнівалися і його орієнтації. Втім, поступово виходить правда про його стосунки з жінками.

Популярне

Останні новини