Що насправді було між Ігорем Кондратюком і Аїдою Ніколайчук: дружина ревнувала, а продюсер не ховав почуттів

Співробітництво Ігоря Кондратюка та Аїди Ніколайчук давно завершилося. Втім, глядачі досі намагаються зрозуміти, чи було щось між цими двома інтелігентними представниками шоу-бізнесу, і як на новини про роман реагувала дружина продюсера. Деталі читайте в статті.

Коли дружину Ігоря Кондратюка запитали, чи вірить вона у службовий роман чоловіка з Аідою Ніколайчук, що прославилася своїм ніжним мелодійним голосом на всю країну, жінка одразу відповіла заперечливо. Мовляв, і думки такої не проймануло. Все ж таки продюсер має кришталеву репутацію, суворі принципи та негнучкий характер. Але насправді вона ревнувала коханого до виконавиці, як з’ясувалося в інтерв’ю самого продюсера.

Що було між Ігорем Кондратюком та Аідою Ніколайчук?

Що насправді було між Ігорем Кондратюком та Аїдою Ніколайчук

Їхні екранні відносини одного разу викликали у дружини Ігоря підозри в романі з підопічною, про що він розповів у передачі “Перші Другі” на телеканалі ZIK:

“Дружина сказала, що я якось не дуже правильно дивлюся на Аїду Ніколайчук. Це був епізод, який називається “Репетиція”. Там всюди оператори, там не може бути історій, які можна домислити!”

Однак, продюсер наполягає, що між ним та його підопічною ніколи не було романтичних стосунків. Більш того, молоду починаючи співачку дуже напружував той факт, що Ігор намагаються уникати поглядів на неї, і взаємодія з нею менше за всіх.

Мабуть саме тому серед глядачів і пішли плітки про їхній роман. Адже неможливість встановити правильну дистанцію вони сприйняли, як хімію між ними. Варто відмітити, що усе своє життя відомий продюсер присвятив своїй сім’ї, у якій виросло аж троє дітей.

Аіда Ніколайчук та Ігор Кондратюк
Що насправді було між Ігорем Кондратюком та Аїдою Ніколайчук

Зараз Ігор та молода виконавиця не спілкуються між собою, і ніяк не підтримують зв’язок. Принамні такою є офіційна версія їхніх стосунків.

реклама

Поділіться статтею

Євген Кошовий і Потап

Потап насміхається з постарілого Євгена Кошового з довгою бородою: “А ось і новий Кошик”

Потап продовжує активно підкорює соціальні мережі та ділиться в особистому блозі всіма новинами особистого та творчого життя. Нещодавно на своїй сторінці продюсер і музикант анонсував прем'єру нового треку гурту MOZGI "Новый год". Під композицію в мережі знімають сотні відео, автором з одного з яких став Євген Кошовий.
 Вагітна Настя Каменських

(Фото) Вагітна Настя Каменських більше не приховує живіт та посміхається у всі 32: “Нові здогадки з’явилися”

Настя Каменських. Ця яскрава зірка не раз заявляла про те, що готова до материнства. Артистці вже 34 і її чимала фан-спільнота чекає на гарну звістку про те, що співачка при надії. Невже на шоу "Маска" знаменитість таки зробить це сенсаційне зізнання?
Андрій Данилко розцвів поруч з граціозною білявкою

Андрій Данилко розцвів поруч з граціозною білявкою: почуття до Інни Білоконь далеко в минулому?

Деталі особистого життя Андрій Данилка недоступні ні для його оточення, ні для широких мас. Співак повністю виключив можливість такої ситуації, коли назовні виходять речі, що не варто знати громадськості. Тим не менш, у мережу час від часу потрапляють кадру, з яких можна зробити певні висновки.
Наталя Могилевська

Самотня Могилевська розщедрилася та зробила Дантесу несподіваний подарунок: “Я так довго чекала”

Наталя Могилевська була першою продюсеркою співака Володимира Дантеса. Зіркова кар'єра артиста розпочалася з другого сезону української "Фабрики зірок", наставницею якого була саме Наталя. Декілька років тому виконавець вирішив зробити паузу в сольній кар'єрі, проте тепер повертається на сцену.
Максим Галкін зізнався, що двійнята Ліза та Гаррі мучаться від ревнощів

Максим Галкін зізнався, що двійнята Ліза та Гаррі мучаться від ревнощів: “Встають між мною і…”

Відомий російський гуморист Максим Галкін в вперше розповів, що його діти Ліза топ Гаррі мучаться від ревнощів. Не дивлячись на те, який з коміка вийшов прекрасний батько, у сім'ї все одно присутні негативні емоції, які дуже цікаво проявляються. Усі деталі в статті.

Популярне

Останні новини