3 роки без Марини Поплавської з “Дизель шоу”: як виглядає вдівець гумористки та кому дістався спадок зірки

Яскрава та харизматична - такою Україна запам'ятала талановиту гумористку Марину Поплавську. Вона була справжньою скарбницею жартів і креативних ідей. Колеги, фанати не могли повірити, що улюбленої артистки не стало на цьому світі. Як живе її родина зараз і що сталося зі спадком - читайте далі.

“Дизель шоу” подарувало Україні багато талановитих артистів. Найпомітнішою фігурою все одно тривалий час була Марина Поплавська. Висока пишна красуня не вписувалася, звісно, у стандарти телевізійної краси. Та у цьому і була її родзинка.
Часто на сцені їй доводилося грати мам, чиновниць та вигаданих персонажів. Колеги по шоу згадують, що за життя Марина була їм, як друга ненька: завжди турбувалася та оберігала їх.

Проміняла вчителювання на телебачення

3 роки без Марини Поплавської з “Дизель шоу”

У 2000-х своє життя Поплавська пов’язала з педагогікою. Вона навчала діток у школі красі української мови, знайомила юнаків та дівчат з найкращими творами класиків. Та творча натура рухала Марину і згодом проста вчителька створила драматичний гурток у навчальному закладі. Досвід, отриманий за років викладання дуже допоміг у майбутньому, коли зірці необхідно було грати вже на справжній сцені.

Хто оженився з Мариною Поплавською?

3 роки без Марини Поплавської з “Дизель шоу”

Багато спільних світлин в артистки з Євгеном Сморигіним. На сцені вони так натурально відігравали подружню пару, що у реальному житті у фанатів навіть були теорії, що артисти і дійсно одружені. Втім, як виявилося, Марина насправді не мала штампу у паспорті. Вона не раз зазначала в інтерв’ю, що має обранця, але розкривати всі подробиці особистого життя не схотіла.

Спадок Марини Поплавської та скандальний пам’ятник

Відомо, що колеги з “Дизель шоу” вирішили встановити своїй улюблениці пам’ятник. Гумористи важко переживали втрату, але їхню ідею розкритикувала сестра покійної. Вона заявила, що її обурив факт того, що з нею не порадилися.

3 роки без Марини Поплавської з “Дизель шоу”

Щодо спадку, колеги розповідали, що Поплавська була дуже скромною і все, що нажила – дістанеться родичам, адже дітей у знаменитості не було.

Нагадаємо, що не стало Марини 20 жовтня 2021 року.

реклама

Поділіться статтею

Як виглядає дружина і діти піаніста Євгена Хмари

Як виглядає дружина і двоє дітей Євгена Хмари: що відомо про співоче сімейство українського піаніста-віртуоза

0
Євген Хмара – відомий український композитор та піаніст-віртуоз, який зміг однаково добре облаштувати як професійне, так і особисте життя. Як виглядають його дружина і діти?
Усі чоловіки Лідії Таран, які були після Андрія Доманського

На Доманському світ клином не зійшовся: усі чоловіки Лідії Таран – за кого вийшла заміж головна білявка “плюсів”

0
Відома українська телеведуча і журналістка Лідія Таран в минулому була дружиною Андрія Доманського, але не з ним одним була помічена головна білявка "плюсів".
Віктор Бронюк схуд на 30 кілограм

Лідер гурту “ТІК” Віктор Бронюк схуд на 30 кілограм та з’явився перед фанатами у новому образі: як виглядає співак

Соліст вінницької групи "ТІК" Віктор Бронюк вирішив зайнятися своїм здоров'ям і за останній час схуд на 30 кілограмів. Як зараз виглядає артист - дивіться далі.
Марічка Падалко похизувалася молодим обличчям

Марічка Падалко похизувалася молодим обличчям та стильним образом із французьким беретом: “Пощастило чоловіку”

Телеведуча Марічка Падалко похизувалася новими фото у своєму особистому блозі. Зірка "ТСН" повстала перед прихильниками у красивому образі з французским беретом.
Оля Цибульська розшукує Віталя Козловського

“Пропав Віталій Козловський”: колеги подали співака у розшук – куди зник та що сталося з українською зіркою

Віталій Козловський на початку нового року вирішив кардинально змінити свій імідж. Артист збрив свою фірмову борідку та почав носити окуляри.

Популярне

Останні новини