Донька Кузьми Скрябіна вперше серйозно заговорила про дітей: “Майбутній малюк може бути схожим на покійного дідуся”

Лідера гурту "Скрябін" Андрія Кузьменка не стало у 2015 році. В музиканта та продюсера залишилася донька Марія-Барбара. Тато назвав дівчинку на честь кумира своєї молодості, акторки Барбари Брильської, з якою він був особисто знайомий. Зараз дівчина будує свою власну сім'ю та кар'єру.

Марія-Барбара народилася у 1997 році, їй ще навіть не встигло виповнитися вісімнадцять років, коли її зірковий батько розбився у страшній автомобільній аварії. Своє повноліття дівчина святкувала вже без люблячого тата, без нього вона виходила заміж. Весілля Барбари відбулося трохи менше двох років тому, на ньому, окрім родини, був присутній близький друг сім’ї – Михайло Хома, відомий як Дзідзьо.

Дзідзьо на весіллі Марії-Барбари
Дзідзьо на весіллі Марії-Барбари

Обранцем доньки Кузьми став її одногрупник на ім’я Віктор. Майбутнє подружжя з дитинства мріяли пов’язати своє життя з медициною, тож після школи обоє пішли навчатися на лікарів. Так улюблена справа допомогла знайти їм ще й кохання.

Зараз пара щаслива разом, кожен з них поступово розвивається у кар’єрі. 24-річна Барбара зізнається, що поки що вони з чоловіком не поспішають думати про дітей, тому що зараз вони прагнуть “стати на ноги” та досягти професійних висот. Дівчина завжди хотіла стати дерматологом, а творчий шлях, як у її легендарного тата, її чомусь ніколи особливо не приваблював.

Донька Кузьми Скрябіна вперше серйозно заговорила про дітей
Донька Кузьми Скрябіна вперше серйозно заговорила про дітей

Донька Кузьми розповіла, що чітко досягає своєї мети. За два місяці вона закінчує інтернатуру з напрямку дермато-венерології. До того ж щомісяця намагається вдосконалювати свої знання та вміння на спеціалізованих курсах. Барбара вивчає косметологію, вчиться робити контурну пластику, працювати з ботоксом та іншими “уколами краси”. До того ж вона вже працює в клініці.

Окрім того, дівчина підтвердила, що й сама пробувала “уколи краси” на своєму обличчі, але лише ті, які дозволені в її віці. За її словами, коли ти працюєш у цій сфері, це дуже цікаво зрозуміти, як різні препарати подіють саме на тебе, щоб потім це розповідати людям.

реклама

Поділіться статтею

 Вагітна Настя Каменських

(Фото) Вагітна Настя Каменських більше не приховує живіт та посміхається у всі 32: “Нові здогадки з’явилися”

Настя Каменських. Ця яскрава зірка не раз заявляла про те, що готова до материнства. Артистці вже 34 і її чимала фан-спільнота чекає на гарну звістку про те, що співачка при надії. Невже на шоу "Маска" знаменитість таки зробить це сенсаційне зізнання?
Андрій Данилко розцвів поруч з граціозною білявкою

Андрій Данилко розцвів поруч з граціозною білявкою: почуття до Інни Білоконь далеко в минулому?

Деталі особистого життя Андрій Данилка недоступні ні для його оточення, ні для широких мас. Співак повністю виключив можливість такої ситуації, коли назовні виходять речі, що не варто знати громадськості. Тим не менш, у мережу час від часу потрапляють кадру, з яких можна зробити певні висновки.
Наталя Могилевська

Самотня Могилевська розщедрилася та зробила Дантесу несподіваний подарунок: “Я так довго чекала”

Наталя Могилевська була першою продюсеркою співака Володимира Дантеса. Зіркова кар'єра артиста розпочалася з другого сезону української "Фабрики зірок", наставницею якого була саме Наталя. Декілька років тому виконавець вирішив зробити паузу в сольній кар'єрі, проте тепер повертається на сцену.
Максим Галкін зізнався, що двійнята Ліза та Гаррі мучаться від ревнощів

Максим Галкін зізнався, що двійнята Ліза та Гаррі мучаться від ревнощів: “Встають між мною і…”

Відомий російський гуморист Максим Галкін в вперше розповів, що його діти Ліза топ Гаррі мучаться від ревнощів. Не дивлячись на те, який з коміка вийшов прекрасний батько, у сім'ї все одно присутні негативні емоції, які дуже цікаво проявляються. Усі деталі в статті.
Вагітна дружина Романа Сасанчина повідомила про кризу у новоствореній сім'ї

Вагітна дружина Романа Сасанчина повідомила про кризу у новоствореній сім’ї: не дарма затягнули з розписом

Днями вагітна наречена Романа Сасанчина стала його офіційною дружиною. Новина сколихнула мережу, адже дівчина має от-от народити і ніхто не сподівався на розпис молодих людей, поки кохана зірки знаходиться у такому стані. Чому пара поквапилася і про які конфлікти розповіла дружина Романа?

Популярне

Останні новини