Бійки та скандали: які насправді були стосунки між солістками гурту “НеАнгели” Вікою та Славою Камінською

Жіночий гурт "НеАнгели" запам'ятався слухачам у першу чергу яскравими вокалістами — Вікторія Сміюха та Слава Камінська були не просто красуні. Обидві співачки відрізнялися від інших колег вишуканим низьким голосом, який став справжньою родзинкою колективу.

У 2021 році український гурт “НеАнгели”, продюсером якого став Юрій Нікітін, оголосив про кінець свого існування. Солістки Вікторія Сміюха та Слава Камінська прийняли рішення попрощатися та розпочати сольні кар’єри. Зараз колишні колеги практично не спілкуються одна з одною — виявилося, що стосунки між ними були напруженими.

“НеАнгели” вперше з’явилися на естраді ще в 2006 році. Нікітін вирішив, що цей проєкт стане чудовим конкурентом для “Віа Гри” Меладзе. Змагання між двома жіночими колективами не вийшло, проте Слава та Віка стали по-своєму своєрідними та цікавими для слухачів. Особливо меломани запам’ятовували низькі та глибокі голоси вокалісток.

Які насправді були стосунки між солістками гурту НеАнгели
Які насправді були стосунки між солістками гурту НеАнгели

Після закриття проєкту, його учасниці почали розповідати про конфлікти та сварки, які на правді були між ними. Зокрема, Віка зізналася, що Слава одного разу побила її через запізнення. “Темненька з НеАнгелів” прийшла пізніше на зустріч, за що колега вчепилася їй у волосся на очах у людей.

Окрім того, Сміюха зізналася, що Слава ніколи її не поважала, і навіть дозволяла собі висміювати колегу просто посеред концерту. Одного разу Віка вирішила відреагувати на чергову вихідку Камінської та просто зі сцени заявила:

“Вона мене не поважає вже багато років, а я хочу, щоб ви завжди знали: повага, любов, подяка – це істина нашого з вами буття”

Які насправді були стосунки між солістками гурту НеАнгели
Які насправді були стосунки між солістками гурту НеАнгели

Нещодавно Вікторія поділилася новим фото з екс-колегою, на знімку співачки позують з котиками. У підписі до публікації артистка відзначила, що зради завжди ранять. А зворотня сторона ненависті — завжди любов, яку вона й обирає.

На що саме натякнула Сміюха — невідомо. Тим паче не говорила, про кого йдеться у цьому тексті. Просте підписники виконавиці вирішили, що це продовження одкровень про конфлікти зі Славою:

“Знову між дівчатами пробігли кішки?” — пишуть користувачі мережі.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини