Розгублена Аліна Гросу програє головній суперниці за серце Романа Полянського: “Я її люблю, напевно…”

Аліна Гросу та Роман Полянський разом не так давно, щоб бігти під вінець, але пара серйозно задумується про одруження. За таких обставин, співачці довелося познайомитися з колишньою сім'єю актора, зокрема з його донькою Марфою, яка, як виявилося, внесла деякі корективи у взаємини зірок.

Не так давно стало відомо, що у Романа Полянського, окрім колишньої дружини, ще є донька.  Дівчинку звуть Марфа. Співачка давала інтерв’ю, в якому зізналася, що прекрасно налагодила зв’язок з дитиною і бачить в ній великий творчий потенціал. Втім, багато обговорювати її посоромилася, адже це може не сподобатися її матері.

Марфа ревнує батька

А на днях Роман Полянський дав ексклюзивне інтерв’ю журналістам “Зіркового шляху”, у якому розповів, що все ж таки проблеми не обійшли пару стороною, і знайомство Аліни Гросу з Марфою вилилися в ревнощі. Так, чоловік визнає, що дитина ревнує батька до його молодої коханки і всіляко намагається привернути увагу до себе. Актор до цієї поведінки ставиться з розумінням, адже дівчинка маленька і вже не живе з батьком під одним дахом.

Аліна Гросу програє головній суперниці за серце Романа Полянського. Сімейна світлина Полянського, на якій він разом з колишньою дружиною Жулай та донькою Марфою

“Звичайно, є ревнощі. Коли ми Аліною розмовляємо, Марфа втручається в розмову. Але це дитина, їй хочеться уваги. Я намагаюся їй приділяти максимум уваги, коли вона з нами”, – поділився актор.

Також він згадав, як представив дочці нову кохану: “Точно вже не пам’ятаю, як я її представляв. “Я її люблю”, мабуть, так сказав”.

Раніше Аліна розповідала, що вже готово до другого шлюбу і серйозно задумується разом з Романом про придбання власного будинку. На цей крок вони підуть тоді, коли у сім’ї почнуть з’являтися спільні діти. Судячи з того, як активно вони розповідають про свої плани в інтерв’ю, поповнення у пари не за горами.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини