“За дозою”: Марічка Падалко розповіла про недугу – більше не в змозі приховувати правду, що з нею коїться

Зірки шоу-бізнесу… На перший погляд здається, що життя знаменитих і впливових людей є безхмарним та радісним. Вагомі гонорари, світло софітів, найкращі місця для відпочинку. Та мало хто бачить зворотний бік цього існування: безкінечні репетиції, зйомки у дискомфортних умовах, години перед камерою без права на обід і велика втома, що з роками тільки накопичується.

“За дозою”: Марічка Падалко розповіла про недугу

Олена Кравець скаржилася, що через свій графік не могла довго народити дитину. Алла Мазур, Яніна Соколова – ці ведучі взагалі мали виходити в ефір під час боротьби з онкологією. На здоров’я вперше поскаржилася і Марічка Падалко.

Що трапилося з Марічкою Падалко?

Для глядачів теледіва створила позитивний образ багатодітної мами, яка майстерно поєднала кар’єру і турботу про родину. Для колег – це успішна ведуча, яку від репортажу не відверне навіть зіпсована посмішка, спортсменка і цікава блогерка. Але лише близькі знають, що насправді коїться у душі знаменитості.

“За дозою”: Марічка Падалко розповіла про недугу

Поділилася своїми проблемами Марічка і з Лідією Таран. Падалко відреагувала на розповідь популярної білявки про Чорнобильську зону. Екс-дружина Доманського була під враженням від Зони відчуження. Хотіла туди поїхати і героїня цього матеріалу, але стан щитовидки бентежить та зупиняє зірку від пригод.

“Все хочу. Але щитовидка зупиняє”, – лаконічно висловлює свою проблему ведуча у коментарях.

Лідія вирішила підтримати колежанку та запевнила, що насправді такого радіаційного фону, як 1986 році там вже немає:

” Кажуть, що за дозою це як пів години в літаку, якщо не лізти перевіряти хот-споти й лазити по хащах”.

“За дозою”: Марічка Падалко розповіла про недугу

Схожі новини