П’ятниця, 23 Квітня, 2021

Позитив захворів на коронавірус і розповів як протікає хвороба

Цього тижня на паркет «Танців з зірками» не вийшла чергова пара.

У 7-му ефірі «Танців з зірками» свій танець не змогли показати Олексій Завгородній, якого знають під псевдонімом Позитив, і Юля Сахневич. Причиною відсутності пари став коронавірус, який підхопив колишній учасник гурту «Время и Стекло». Про позитивний тест виконавця стало відомо просто під час прямого ефіру «Танців з зірками».

У своєму Instagram-акаунті Олексій «Позитив» Завгородній написав, що вони до останнього сподівався, що зможуть вийти на паркет танцювального шоу і показати свій танець. Проте у артиста того дня піднялася температура і він відчув  сильний біль в тілі. Артист здав тест на ковід і відразу ізолювався поки не стануть відомі результати аналізів. Вже будучи хворим, Олексій Завгородній попросив усіх берегтися і слідкувати за своїм здоров’ям.

 

 

У коментарях під постом прихильники виконавця побажали йому швидкого одужання і здоров’я. Звичайно, що в такій ситуації не обійшлося без слів підтримки на адресу Олексія Завгороднього. також дехто з прихильників артиста написав, що хвилюється за улюбленого виконавця і бажає, щоб усе минулося як найшвидше.

Артист розповів, що напередодні ефіру просто під час репетиції хореографу Юлії Сахневич стало погано, вона втратила свідомість і відчувала слабкість. На тому ж тренуванні Позитив теж відчув якусь слабкість. Обоє звернулися до лікарів, але дівчина отримала негативний результат тесту.

Також Позитив пообіцяв продемонструвати танець наступного ефіру в онлайн режимі.

Відповідно до ситуації правила проекту «Танці з зірками» дещо змінили і тепер учасники, які не вийшли на паркет у зв’язку з COVID-19 мають змогу станцювати свої номери онлайн наступного ефіру. Проте, якщо пара не зможе вийти і на наступний ефір, її дискваліфікують. Саме так сталося і з парою Олега Винника та Олени Шоптенко. Зауважимо, що хоча парі дозволили повернутися на проект, вони відмовилися від цього кроку. При цьому кожен з учасників пари прокоментував це рішення у своїх аккаунтах в мережі Instagram.

Нагадаємо, що від початку прямих ефірів танцювального проекту на коронавірус перехворіли Ольга Фреймут, Ілля Падзина, Дар’я Петрожицька, Ігор Гелуненко, Олег Винник та Олена Шоптенко.

Поділіться статтею

Легендарні зірки

Хто більше розщедрився на дитячий гардероб: Алла Пугачова чи Філіп Кіркоров? Порівняння стилю зіркових дітей

Діти - квіти життя, безперечно. Зіркові батьки з усією відповідальністю роблять їх ще гарнішими. Подивіться скільки коштують дитячі гардероби.
Наталія Могилевська

(Відео) Наталія Могилевська розчулила мережу ностальгійними кадрами з Кузьмою Скрябіним у програмі “Шанс”

Наталія Могилевська нагадала підписникам про щасливі дні роботи з покійним Кузьмою Скрябіним. Подивіться і ви це ностальгійне відео.
Ольга Мартиновська та Володимир Ярославський

Що насправді відбувається між Ольгою Мартиновською та Володимиром Ярославським: знайома історія кохання

Ніхто не вірить, що між Ольгою та Володимиром тільки дружба, і цьому є пояснення.
Тіна Кароль

Тіна Кароль більше не Таня Ліберман: що зробила співачка, щоб не повертатися до свого лихого минулого

Тіна Кароль - безутішна вдова, яка досі не може забути смерті коханого. Чи правда, що артистка змінила ім'я, щоб попрощатися з минулим?
Юрій Ткач

Юрій Ткач вперше розповів, як на нього вплинув акторський талант: зображував жінку на дозвіллі. Всі деталі

Юрій Ткач - відомий український гуморист, який підкорив своїм талантом сотні глядачів. Чоловік вперше розповів, як зрозумів, що він - актор.

Популярне

Останні новини