Оля Полякова обматюкала всіх на своєму концерті, але мікрофон вимкнути забула: “Ото було пекло”

Відома українська співачка Оля Полякова вже не перший рік запалює вітчизняну сцену, але навіть у її кар'єрі були незабутні конфузи, які назавжди закріпилися в пам'яті безлічі фанатів. Цього разу зірка згадала, як вийшла за лаштунки на концерті, але мікрофон не вимкнула.

Ні для кого не секрет, що Оля Полякова – гостра на язик. Поряд з неймовірним професіоналізмом артистки завжди крокує сміливість виказувати все, що лежить на душі. Через це Суперблондинка нещодавно публічно образила поп-діву української естради – саму Ірину Білик, та конфлікт було вичерпано, коли вона принесла свої вибачення зірковій подрузі. А днями знаменитість востаннє виступила з грандіозним шоу “Королева ночі” і пригадала конфуз, який стався з нею на одному з концертів.

Концертне шоу Олі Полякової Королева ночі
Концертне шоу Олі Полякової Королева ночі

Так, Полякова стала гостею нового випуску програми “Світське життя”, де Катя Осадча поцікавилася у співачки, чи важлива для неї підтримка колег у залі, коли вона дає такі відповідальні виступи:

“Я зовсім про це не думаю, я навіть забула, що вони там є. Ти ж виходиш на сцену, кайфуєш, а в тебе там несеться – барабани не спрацювали, світло пропало, закінчився газ, не включили відбивку, та й щось забув, я пісню пропустила… Там отаке несеться, а тут в тебе посмішка, ти працюєш”.

Оля Полякова забула вимкнути мікрофон на концерті та обматюкала всіх за лаштунками
Оля Полякова забула вимкнути мікрофон на концерті та обматюкала всіх за лаштунками

На питання Катерини про те, що на останньому концерті з “Королевою ночі” пішло не так і через що Полякова кричала за лаштунками цього разу:

“Було чути, як я кричала?! – Осадча заспокоїла і сказала, що нічого не було чути. – Боже, слава Богу. Я вже зараз не кричу, але коли в нас було перше шоу, ото було пекло. Ти можеш собі зрозуміти? Я виходжу за сцену і верещу на всіх, матюки гну, а мікрофон то працює. Всі забігають і кажуть: “Зробіть щось, забирайте у неї мікрофон!”. Зараз у мене є спеціальна людина, я виходжу зі сцени, віддаю мікрофон і йду матюкатися, щоб мене ніхто не слухав”.

реклама

Поділіться статтею

Камалія проміняла одного дідуся на іншого

Камалія проміняла одного дідуся на іншого: мільярдер Мохаммад Захур поступився своїм місцем Поплавському

Популярна українська співачка Камалія вже давно крутиться у світських колах і спілкується в основному з артистами та бізнесменами. Її чоловік половину часу знаходиться за кордоном, а виходити на світське заходи доводиться самотужки. На щастя, у вітчизняному шоу-бізнесі повно кавалерів, які залюбки складають компанію дамам.
Велике кохання Наталії Могилевської

Велике кохання Могилевської, яке затьмарило усіх її чоловіків: придбала житло по сусідству і цілувала п’яти

Наталія Могилевська — розкішна жінка, у якої маса залицяльників. Її шлюб тривалістю у рік, був зруйнований через різні погляди співачки та її обранця на вірність та принциповість, але навіть після невдалого досвіду шлюбного життя, вона змогла зустріти гідну людину, яка досі вважається її найбільшим коханням.

Володимир Кличко розважається з мільйонеркою в Києві, поки його колишня Хейден на дні — усі подробиці

Володимир Кличко не тільки успішний спортсмен та бізнесмен, але і завидний наречений. Після його розриву з американкою Хейден, серце чоловіка залишилося вільним, і претенденток на нього без сумніву купа. Втім, не кожній пощастить хоча б побачити холостяка вживу.
Вагітна Настя Каменських обхопила руками живіт

Вагітна Настя Каменських у сукні з яскравого целофану обхопила руками живіт: “Буде поповнення. Буде двійня”

Відома українська співачка Настя Каменських виступає на вітчизняній естраді близько 14 років. І половину з них інтригує аудиторію можливою вагітністю, яка все ніяк не настає. Зміни у фігурі співачки наштовхують фанатів га думку про її положення, але чи насправді це фантазії?
Тоня Матвієнко показала, як живе її батько

“Шкода, що немає місця в родині”: Тоня Матвієнко показала, як живе її батько після розриву з Ніною Матвієнко

Не так давно стало відомого, що Ніна Митрофанівна розірвала стосунки зі своїм чоловіком після десятків років спільного життя. Зараз велика родина обходиться без голови, який живе та малює на дачі. Нещодавно Тоня Матвієнко показала, як зараз живе її батько.

Популярне

Останні новини