Обрізала волосся та зробила модну стрижку боб-каре: Камалія змінила імідж і тепер сама на себе не схожа

Власниця звання найбагатшої співачки України Камалія вже давно підкорює музичній олімп. І якщо у творчості артистка експериментує регулярно, то свій звичний образ змінює вкрай рідко, але цього разу вона зробила виключення та примірила на собі оновлений імідж.

Шанувальники звикли бачити Камалію завжди елегантною. На сцені вона з’являється в розкішних вечірніх сукнях або класичних костюмах, у звичайному житті співачка обирає більш зручний одяг, залишаючись при цьому стильною і не зраджуючи своєму “Я”.

Що стосується зачіски, то майже завжди артистка виходить в люди з розпущеним волоссям і хвилястою укладкою. Іноді вона вдається до експериментів зі стилем та обирає доволі неочікувані образи, хоча частіше за все перевтілення відбуваються лише у кліпах. Втім, фанати все одно не оминають їх увагою та з цікавістю оцінюють будь-які зміни.

В Інстаграмі Камалії можна знайти фото, на яких вона позує з нетипово короткою для себе стрижкою – боб-каре з чубчиком, густим і прямим. Співачці цей несподіваний образ дуже пасує. Зміну іміджу оцінив і багатий чоловік зірки – мільярдер Мохаммад Захур.

Камалія зробила боб-каре з чубчиком
Камалія зробила боб-каре з чубчиком

У шлюбі пара з 2003-го, а через 10 років після весілля закохані стали батьками двійнят Арабелли і Мірабелли. Успішно завагітніти Камалії вдалося далеко не одразу. Вона завжди мріяла про дітей, однак здоров’я довгий час не дозволяло. Чоловік підтримував безутішну дружину морально, а також знаходив їй найращих лікарів-репродуктологів. Зрештою, все це було марним.

Камалія, Мохаммад Захур та їхні доньки
Камалія і Мохаммад Захур стали батьками двійнят

Зараз разом з розвитком співочої кар’єри Камалія багато часу присвячує вихованню дочок. Вони з Захуром забезпечують дівчат усім найкращим та допомагають їм розвиватися всебічно. Арабелла і Мірабелла займаються вокалом, музикою, кінним спортом, плаванням і гімнастикою. Причому нічого з цього вони не хочуть кидати і з великим ентузіазмом відвідують всі гуртки.

Більше цікавого про сімейне життя Камалії на YouTube-каналі “Одна минута”:

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Останні новини