Анастасія Волочкова продемонструвала шпагат і відкрила місця, які змушують ніяковіти: “Шлагбаум відчинено”

Анастасія Волочкова — найпопулярніша балерина на пострадянському просторі, яка обожнює демонструвати свою гнучкість та інші таланти на людях. Ексцентричний підхід зірки до привертання уваги публіки вже нікого не дивує, але Анастасія ніколи не залишається непоміченою.

Анастасія Волочкова вирішила провести свою відпустку у гостинній Туреччині, обравши напрямок Сіде. Балерина оселилася в одному з найдорожчих готелів цього курорту, де змогла насолодитися відпочинком, гідним її.

Анастасія Волочкова продемонструвала шпагат

Зірка потішила публіку кадрами зі своїм фірмовим шпагатом, продемонструвавши рідкісну майстерність. Навіть після тисячі фото в мережі їй вдалося здивувати народ не прямою розтяжкою, а увігнутою.

Але, як виявилось, розтяжка знаменитої блондинки викликає заздрість у деяких користувачів мережі.  На особистій сторінці в соціальній мережі Instagram Анастасія Волочкова розповіла, що її шпагат не дає декому спокою, мовляв, її звинувачують у тому, що вона може сісти на нього лише за допомогою помічників. Щоб довести протилежне, артистка на очах здивованої публіки зійшла в будку рятувальника на пляжі і легко продемонструвала не просто на шпагат, а літерою V.

Здавалося, що Волочкова навряд чи зможе здивувати людей шпагатом, але їй це вдалося. Анастасія не радила жінкам повторювати її, вона попередила, що для цього потрібна спеціальна підготовка.

Анастасія Волочкова продемонструвала шпагат. Скріншот коментарів під публікацією балерини

Втім, невдоволені все одно знайшлися. Вочевидь, частина аудиторії серйозно ніяковіє, коли Анастасія показує місця, що мають бути, за їхньою думкою, прихованими від сторонніх очей.

З досвіду можна сказати, що негативні відгуки на таланти Анастасії Волочкової аніяк її не зупинять. Зірка дуже впевнена в собі, і знає ціну власним навичкам, які здобула в балеті.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини