Весілля могло б і не бути: хто та чому змусив одружитися Аллу Пугачову та Кіркорова, який досі її кохає?

Кохання Алли Пугачової та Філіпа Кіркорова досі викликає багато питань в аудиторії. Партнери не зберігали вірність у шлюбі, постійно ставали об'єктами пересудів. Але артист навіть після стількох років життя на відстані з колишньою дружиною не припиняє говорити їй про свої почуття і навіть назвав доньку в її часть.

Шлюб Алли Пугачової та Філіпа Кіркорова свого часу став справжньою сенсацією. Примадонна та поп-король возз’єдналися і стали головною парою російського шоу-бізнесу. Про такий тандем годі й мріяти.

Хто та чому змусив одружитися Аллу Пугачову та Кіркорова

Криза у стосунках

Але протривав союз зовсім недовго. Чи то різниця у віці завадила партнерам налагодити стосунки, чи то надлишкова увага аудиторії вплинула на відсутність щастя, але Алла Борисівна та Філіп Бедросович розсталися зі скандалом.

В останній рік їхнього шлюбу навколо Кіркорова ходила маса чуток. Мовляв, він зраджує законній дружині зі своєю підопічною Анастасією Стоцькою. Цьому сприяли маса фото-фактів, а також спільна робота над мюзиклом, де артисти брали участь в неоднозначних сценах.

Пугачова не відставала від свого благовірного, і весело проводила час у компанії молодого гумориста Максима Галкіна, який молодший за неї на 27 років. В один прекрасний день артистка повідомляє, що покидає Філіпа і за короткий відрізок часу виходить заміж за юного фаворита. Тоді ЗМІ не припиняли говорити про не щирі наміри Максима. Мовляв, і шлюб протриває недовго, і Алла Борисівна залишиться без половини свого майна. Втім, зараз пара виховує двійнят, і неодноразово довела, що вік коханню не перепона.

Хто та чому змусив одружитися Аллу Пугачову та Кіркорова

Хто та чому змусив одружитися Аллу Пугачову та Кіркорова

А нещодавно з’ясувалося, що шлюб зірок з самого початку мав дуже хитку основу. Виявляється, він був укладений завдяки Барі Алібасову, який запропонував Примадонні привернути увагу громадськості у такий неординарний спосіб. Та й Філіппа Кіркорова завжди вважав “славним хлопцем”. Про це стало відомо під час інтерв’ю Володимира Політова Борису Корчевнікову. Алла Борисівна вирішила, що це був би непоганий інфопривід і прийняла пропозицію.

реклама

Поділіться статтею

Єгор Гордєєв і Неля Шовкопляс показали свої почуття всій країні

Єгор Гордєєв і Неля Шовкопляс одягли парні костюми та нарешті показали свої почуття всій країні: “Люблю”

Стосунки колег та партнерів по студії Єгора Гордєєва та Нелі Шовкопляс давно інтригують публіку. Деяким глядачам здається, що їхні взаємини занадто близькі, і чоловіку телеведучої є через що хвилюватися. Тим часом, зірки не тільки не звертають увагу на чутки, але і продовжують підживлювати інтригу.
Олександр Пономарьов показав юну фаворитку

Олександр Пономарьов показав юну фаворитку: різниця у віці з дівчиною вражаюча — не менше 30 років

Олександр Пономарьов нечасто демонструє своє життя та його нюанси. Особисте він вважає за краще приховувати від фанатів. Тим більше, що його попередні два шлюби закінчилися доволі скандально. Однак, є деталі, якими він охоче поділиться в соціальній мережі.
Зіркові шлюби з великою різницею у віці

Нерівні зіркові шлюби з великою різницею у віці: Галкін і Пугачова, Павлік і Репяхова, Петросян і Брухунова

0
Нерівні шлюби серед зірок стають вже звичним явищем, адже все частіше в шоу-бізнесі з'являються пари з великою різницею у віці. Відомі люди поєднують свої долі з пасіями значно молодшими за них, і своїм прикладом доводять – коханню кожен вік підвладний.
Як виглядає чоловік Олени Фроляк, якому вона народила двох дітей

Як виглядає чоловік Олени Фроляк: бородатий статний красень з довгим волоссям, якому ведуча народила 2 дітей

0
Відома українська журналістка Олена Фроляк є незмінною ведучою програми "Факти ICTV" протягом багатьох років. Та не лише запаморочливою кар'єрою вона може похвалитися. Поза камерами Олена перетворюється на люблячу дружину і турботливу матір, тож як виглядають її чоловік і діти?
Гороскоп на 1 грудня 2021 року для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 1 грудня 2021 року для всіх знаків зодіаку: день, у який прокинеться віра в дива та людей

Гороскоп на 1 грудня 2021 року для всіх знаків зодіаку обіцяє вам незабутні емоції та відчуття, що все змінюється. Не забувайте допомагати іншим, ділитися щастя, співпереживати, виражати свою вдячність. Якщо ви волієте змінити цей світ, то починайте себе і побачите, що це приносить результати.

Популярне

Останні новини